Ders Notları

Daha önce palyaço gösterisi izlediniz mi? Neler gördünüz?

3. Sınıf Türkçe Daha önce palyaço gösterisi izlediniz mi? Neler gördünüz? konusunu kısaca ve uzun ele alacağız.


Daha önce palyaço gösterisi izlediniz mi? Neler gördünüz? konusu ile ilgili kısaca bir yazı örneği ;


Cevap:

Daha önce palyaço gösterisi Evet izledim. Bu palyaço gösterisinde palyaçolar İnsanları güldürmek için birçok hareketler yapar onların mutluluğuna mutluluk katan sanatçılar olduğunu söyleyebilirim.


Daha önce palyaço gösterisi izlediniz mi? Neler gördünüz? konusu ile ilgili uzun bir yazı örneği ;


Cevap:

Evet daha önce Birçok yerde palyaço gösterisi izlediğimi söyleyebilirim. Bu palyaço gösterilerinde palyaçolar rengarenk kıyafetler Giyer yüzlerini boyar peruk takar ve kırmızı bir burunla çeşitli akrobatik hareketler yaparak ve çeşitli sözlerle beraber insanların gülmesini sağlarlar.


 

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Merve dedi ki:

    Daha önce gitmiş olduğumuz bir alışveriş merkezinde palyaço gösterimi izlemiştim. Palyaço ile bir çocukların dikkatini çeken ve eğlendiren elbiseleri yüz hatlarına ve boyalı bir yüze sahipler. Palyaço yapmış oldukları değişiklik komik hareketler de bizi güldürerek eğlendirir ler. Ayrıca park’a gittiğimiz zaman veya buna parklara gittiğimiz zaman palyaçoların balon şişliklerine çeşitli hareketler yaparak çocukları güldürdüklerini görürüz. Ayrıca doğum günlerinde parklarda eğlence merkezlerinde ve çocukların tercih ettiği birçok yerde paylaço lar eğlence amacıyla olabilirler

Bir cevap yazın

İsim yerine takma isim yazabilir veya hiç isim yazmayabilirsiniz.