Dostlukların unutulmamasında haberleşmenin önemi nedir? | Forum Sayfa Cevapları

Dostlukların unutulmamasında haberleşmenin önemi nedir?


Türkçe Öğretmeni

3. Sınıf Türkçe Dostlukların unutulmamasında haberleşmenin önemi nedir? konusunu kısaca ve uzun ele alacağız.


Dostlukların unutulmamasında haberleşmenin önemi nedir? konusu ile ilgili kısaca bir yazı örneği ;


Cevap : Dostlukların unutulmamasında haberleşme büyük bir önem taşımaktadır. Dostlukların devam etmesi için insanların sürekli olarak birbirleriyle iletişim halinde olması ve birbirlerinin hayatları içerisinde yer almaları gerekmektedir. İnsanların dostlukları ancak bir arada sürekli olarak sevinçleri, üzüntüleri, sıkıntıları paylaştıkça devam etmektedir.


Dostlukların unutulmamasında haberleşmenin önemi nedir?  konusu ile ilgili uzun bir yazı örneği ;


Cevap : Dostluklar insanların sosyal hayatları açısında büyük bir önem taşıyan bir konu olarak kabul edilmektedir. Dostlukların unutulmamasında haberleşme büyük bir önem taşımaktadır.

Dostlukların unutulmamasında haberleşmenin önemini anlatan atasözü ” Gözden ırak olan gönülden de ıraktır.” atasözü ile iyi bir şekilde anlatılmaktadır.

Sonuç olarak dostlukların devam etmesi, dostlukların sağlam bir yapıya oturtulması için bizlerin sürekli olarak dostlarımızın halini sormaya, sıkıntıları, üzüntüleri ve sevinçlerini paylaşmamız gerekmektedir.


 Ödevini Bulamadıysan ARA

Dostlukların unutulmamasında haberleşmenin önemi nedir?

Konusu Hakkında Soru Sormak İster Misiniz ?
Yorum ve Düşüncelerinizin Bizim İçin Ne Kadar Değerli Olduğunu Biliyor Musunuz ? Destek ve Yorumlarınız için Tıklayınız...
Hamdiye
Dostlukların unutulmamasında haberleşme çok  önemlidir. Birbirimizi göremediğimiz zaman haberleşmemiz gerekir. Çünkü birbirimizle haberleşdiğimizde birbirimizi gördüğümüz kadar özlemlerimizi gideremesekte yine de az da giderebiliriz.Birbirimizle haberleştiğimde birbirimizi özlediğimizi anlarız ve daha da mutlu oluruz.Arkadaşlık çok güzel bir şey.Arkadaşlarımız bizim kötü günde de iyi günde de yanımızda olmak için varlar.
Konuya Bir Cevap Yazın
Önceki Ders Kitabı Sayfa Cevapları « Bir Sonraki Sayfa Cevapları Konusu »

error: Content is protected !!