Ders Notları

E-hastalığa yakalanmış kişiler sizce bu hastalıktan nasıl kurtulabilirler? Açıklayınız.

8. Sınıf Türkçe E-hastalığa yakalanmış kişiler sizce bu hastalıktan nasıl kurtulabilirler? Açıklayınız. konusunu kısaca ve uzun ele alacağız.


E-hastalığa yakalanmış kişiler sizce bu hastalıktan nasıl kurtulabilirler? Açıklayınız. konusu ile ilgili kısaca bir yazı örneği ;


Cevap:

E hastalığa yakalanmış kişiler Bu hastalıktan kurtulan bilmeleri için insanlar içerisinde sosyal aktiviteler katılmaları ve sürekli olarak insanlar içerisinde iletişim halinde olmaları ve hastalığa yakalanmış kişilerin kurtulması için temel Kurtuluş olarak ifade etmek mümkün olacaktır.


E-hastalığa yakalanmış kişiler sizce bu hastalıktan nasıl kurtulabilirler? Açıklayınız. konusu ile ilgili uzun bir yazı örneği ;


Cevap:

E hastalığa yakalanmış olan kişiler ilk olarak Bu hastalık hakkında bilgilendirilmeli ve bu hastalığın zararları hakkında bilgiler verilmesi gerekir.

E hastalığa yakalanmış olan kişilerin gerekli bilgilendirmeler yapıldıktan sonra insan içerisine adapte edecek programlar aktiviteler ve toplantılar düzenlenmesi ile beraber insanların sosyal hayatına adapte edilmesi ve uyum sürecinin atılabilmesi için doktor yardımı ve Psikolog yardımı sağlanması ile beraber bu insanların topluma kolay bir şekilde adapte edileceğini ifade etmek mümkün olacaktır.


 

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Merve dedi ki:

    Çeşitli hastalıkları teşhisi konulduğu zaman öncelikle bu hastalık hakkında insanların bilinçlendirilmesi bilgilendirilmesi ve gerekli olan doktorlara gönderilerek tedavi edilmesi insanların sağlığı için oldukça önemlidir. Günümüzde çeşitli hastalıkların ortaya çıkması genellikle insanların sağlıksız beslenmesi sosyal hayatta uzak durması çeşitli konularda bilgilendirilmesi ve günlük hayatta uzak durarak kendine kapanıp bir şekilde yaşamalarının neden olduğu söylenebilir . Eskiden insanlar doğal ortamlarda doğal yiyeceklerle yaşayarak ve elektronik eşyalardan uzak kalarak akdemiz havalarda oyun oynayarak birçok hastalığın önüne geçebiliyordu.

Bir cevap yazın

İsim yerine takma isim yazabilir veya hiç isim yazmayabilirsiniz.