En sevdiğiniz masalı ana hatlarıyla arkadaşlarınıza anlatınız.


Türkçe Öğretmeni

4. Sınıf Türkçe En sevdiğiniz masalı ana hatlarıyla arkadaşlarınıza anlatınız. konusu kısaca hakkında bilgileri ele alacağız. 


Cevap :
En sevdiğim masal; Keloğlan Masalları ‘ dır. Bu masalları hem çizgi film şeklinde izleyebiliyor, hemde okuyabiliyorum . Kel oğlan bir çocuğu ve onun maceralarını anlatıyor. Her bölümde insanlarla , annesi ve arkadaşıyla yaşadığı komik şeyler var. Keloğlan iyi niyetli bir insan. Hatta bunun filmleri bile var. 

Our Score

Ödevini Bulamadıysan ARA

En sevdiğiniz masalı ana hatlarıyla arkadaşlarınıza anlatınız.

Konusu Hakkında Soru Sormak İster Misiniz ?
Yorum ve Düşüncelerinizin Bizim İçin Ne Kadar Değerli Olduğunu Biliyor Musunuz ? Destek ve Yorumlarınız için Tıklayınız...
Merve
Ben sevdiğim masallardan biri örnek vermek istediğim zaman çocukluğu zamanında okumuş olduğu birçok masalı söylemek isterim. Çocuklar masal okuduğu zaman eğlenirler güzel zaman geçirirler masalı koyduğumuz zaman hayallere dalarsın hayallerini güzel zaman geçer ve rüyalarımızda masalı yaşarız mazor çocukların dünyasını genişletir aydınlatır özellikle Keloğlan masalları bizi çok mutlu Kader Keloğlan masallarını okuduğumuz zaman hem eğlenceli hem Güzel zaman geçiririz.
Konuya Bir Cevap Yazın.İsim bölümünü boş bırakabilirsiniz.

Önceki Ders Kitabı Sayfa Cevapları « Bir Sonraki Sayfa Cevapları Konusu »

    • 15 Kayıtlı Üye
    • Son Üye Mine
    error: Content is protected !!