Fotoğraf çektirmekten hoşlanıyor musunuz? Neden? | Forum Sayfa Cevapları

Fotoğraf çektirmekten hoşlanıyor musunuz? Neden?


Türkçe Öğretmeni

4. Sınıf Türkçe Fotoğraf çektirmekten hoşlanıyor musunuz? Neden? konusunu kısaca ve uzun ele alacağız.


Fotoğraf çektirmekten hoşlanıyor musunuz? Neden? konusu ile ilgili kısaca bir yazı örneği ;


Cevap :Fotoğraf çektirmenin benim hayatımda yeri çok büyüktür. En güzel anıları, gülücükleri bir kareye sığdırır, yıllar sonra bile baktığımızda o gün neler yaşadık hatırlar eski anıları yad ederiz.ileride baktığımızda ne kadar büyümüşüz, değişmişiz aradaki farkı çok net görebiliriz.


Fotoğraf çektirmekten hoşlanıyor musunuz? Neden? konusu ile ilgili uzun bir yazı örneği ;


CevapFotoğraf çektirmek hayatımda en çok hoşlandığım şeylerin başında gelir. Ailemle arkadaşlarımla en güzel, en mutlu anlarımı şipşak bir resim de birleştirmek, anılarımızı da uzun zaman sonra tazelemeyebilmek için video veya fotoğraf lar en güzel anı birikimleridir.

Okuldaki arkadaşlarımız her yıl sonu bir resim çekiliriz mesela sınıfta sonrasında önceki senelerle karşılaştırıp ne kadar büyüdüğümüze bakabiliriz, sınıftan ayrılıp başka okula giden arkadaşlarımızı da bize hatırlatır bu resimler, uzaktaki arkadaş akrabalarımız özlediğimiz zaman resimlerine baksak bile görmüş kadar olup hasret giderebiliriz. Bu hayatta herkesin en az bir fotoğraf albümü olmalıdır. Fotoğraflarımız dijital medyada saklı kalmamalıdır.


 Ödevini Bulamadıysan ARA

Fotoğraf çektirmekten hoşlanıyor musunuz? Neden?

Konusu Hakkında Soru Sormak İster Misiniz ?
Yorum ve Düşüncelerinizin Bizim İçin Ne Kadar Değerli Olduğunu Biliyor Musunuz ? Destek ve Yorumlarınız için Tıklayınız...
Konuya Bir Cevap Yazın
Önceki Ders Kitabı Sayfa Cevapları « Bir Sonraki Sayfa Cevapları Konusu »

error: Content is protected !!