Geleceğin robotları sizce nasıl olacak? | Forum Sayfa Cevapları

Geleceğin robotları sizce nasıl olacak?


Türkçe Öğretmeni

3. Sınıf Türkçe Geleceğin robotları sizce nasıl olacak? konusunu kısaca ve uzun ele alacağız.


Geleceğin robotları sizce nasıl olacak? konusu ile ilgili kısaca bir yazı örneği ;


Cevap : Gelişen teknoloji ile beraber geleceğin robotlarının çok fazla gelişmiş olacağını düşünüyorum. Geleceğin robotları gelecek komutların insan beynine bağlı bir şekilde bir şey yapmaları için robotlara düşünce gücünün yeteceğini düşünüyorum.


Geleceğin robotları sizce nasıl olacak? konusu ile ilgili uzun bir yazı örneği ;


Cevap : Günümüzde hızlı bir şekilde yapılan araştırmalarla birlikte robotlar hızlı bir gelişim göstermektedir. Robotlar bizlerin hayatını hemen hemen bütün alanlarda kolaylıklar sağlamaktadır.

Geleceğin robotları bizlerin yapamadığı ve yapmakta zorlandığı bütün konularda bizlere kolaylıklar sağlayacaktır. Geleceğinin robotları ile birlikte evren konusunda ulaşamadığımız konu kalmaycak, isteklerimiz ve ihtiyaçlarımız robotlar sayesinde yapılacaktır. Sanal gerçeklik ve sanal ortamda bizlere eklenecek çiplerle robotlar düşüncelerimizi yerine getirecek kadar gelişebileceklerini düşünüyorum.

İte bu nedenle heme heme bütün alanlar insanlık hızlı bir gelişim geçirerek evrende var olan hayatında hızlı bir gelişim gösterebilecektir.


 Ödevini Bulamadıysan ARA

Geleceğin robotları sizce nasıl olacak?

Konusu Hakkında Soru Sormak İster Misiniz ?
Yorum ve Düşüncelerinizin Bizim İçin Ne Kadar Değerli Olduğunu Biliyor Musunuz ? Destek ve Yorumlarınız için Tıklayınız...
Konuya Bir Cevap Yazın
Önceki Ders Kitabı Sayfa Cevapları « Bir Sonraki Sayfa Cevapları Konusu »

error: Content is protected !!