Gelecekte iyi bir sporcu olarak Avrupa veya Amerika’daki bir spor kulübüne transfer olduğunuzu hayal ediniz.


Türkçe Öğretmeni

2. Sınıf Türkçe Gelecekte iyi bir sporcu olarak Avrupa veya Amerika’daki bir spor kulübüne transfer olduğunuzu hayal ediniz. Oradaki antrenörünüz ve sporcu arkadaşlarınızla iyi bir iletişim kurmak için yapmanız gerekenleri açıklayınız. konusunu kısaca ve uzun ele alacağız.


Gelecekte iyi bir sporcu olarak Avrupa veya Amerika’daki bir spor kulübüne transfer olduğunuzu hayal ediniz. konusu ile ilgili kısaca bir yazı örneği ;

Cevap : Gelecekte iyi bir sporcu olabilmek için dış devletlere gittiğimizde küresel ve ortak bir dil olan İngilizceyi en iyi bir şekilde öğrenmemiz gerekir. Ayrıca bir sporcunun  Gerekse Çevik gerekse Zeki gerekse görevini en iyi şekilde yapan bir vücut yapısına sahip olarak görevini en iyi şekilde yapması bizi buralarda başarılı bir kişi haline getirecektir.


Gelecekte iyi bir sporcu olarak Avrupa veya Amerika’daki bir spor kulübüne transfer olduğunuzu hayal ediniz. konusu ile ilgili uzun bir yazı örneği ;

Cevap : Gelecek dönemlerde iyi bir sporcu olarak Avrupa’ya ve Amerika’ya bir spor kulübüne transfer olduğumuzu düşünürsek Eğer en iyi şekilde ortak küresel biridir olan İngilizce gibi bir dili öğrenerek hayata adapte olabiliriz.

İngilizce ile beraber burada var olan antrenör ve arkadaşlarımızla iletişim kurabilir. Burada var olan spor felsefesini kolay bir şekilde anlayabiliriz.

Ayrıca iyi bir sporcu olmak için sürekli olarak çalışmalı var olan oyun disiplini sayesinde en iyi şekilde görevimizi yerine getirerek kendimizin başarısını ve kulübümüzün baş ağrısını en üst seviyeye çıkarmamız gerekir.


 

Our Score

Ödevini Bulamadıysan ARA

Gelecekte iyi bir sporcu olarak Avrupa veya Amerika’daki bir spor kulübüne transfer olduğunuzu hayal ediniz.

Konusu Hakkında Soru Sormak İster Misiniz ?
Yorum ve Düşüncelerinizin Bizim İçin Ne Kadar Değerli Olduğunu Biliyor Musunuz ? Destek ve Yorumlarınız için Tıklayınız...
Merve
Spor dalında başarılı olmak hem ülkemiz için hem de geleceğimiz için önemlidir.Spor dalında kendimizi geliştirdiğimiz zaman birçok büyük takımına da geçmeye ve katılmaya hak kazanır ız.özellikle Avrupa ülkelerinin kurmuş olduğu takımlarda sporculuk yaparsak önemli gelirleri ve kariyere sahip olabiliriz.
Konuya Bir Cevap Yazın.İsim bölümünü boş bırakabilirsiniz.

Önceki Ders Kitabı Sayfa Cevapları « Bir Sonraki Sayfa Cevapları Konusu »

    • 15 Kayıtlı Üye
    • Son Üye Mine
    error: Content is protected !!