Gelecekte yapmayı düşündüğün meslek nedir? | Forum Sayfa Cevapları

Gelecekte yapmayı düşündüğün meslek nedir?


Türkçe Öğretmeni

3. Sınıf Türkçe Gelecekte yapmayı düşündüğün meslek nedir? konusunu kısaca ve uzun ele alacağız.


Gelecekte yapmayı düşündüğün meslek nedir? konusu ile ilgili kısaca bir yazı örneği ;


Cevap : Gelecekte öğretmen olarak gelecek nesillere bilgiler vererek yetiştirmek isterim. Bu nedenle sürekli olarak öğretmenimin bizlere nasıl bilgiler verdiğini gözlemler ve gelecekte hedefim olan öğretmenlik için derslerime en iyi şekilde çalışırım.


Gelecekte yapmayı düşündüğün meslek nedir? konusu ile ilgili uzun bir yazı örneği ;


Cevap : Gelecekte doktor olmak isterim. Günümüzde bizleri hastalıktan korumak için sürekli olarak mücadele eden doktorlar ve hemşireler kutsal bir görev yapmaktadır. İşte bu nedenle hasta olan insanları iyileştirmek için ve insanlara umut olmak için doktor olmak isterim.


 


Ödevini Bulamadıysan ARA

Gelecekte yapmayı düşündüğün meslek nedir?

Konusu Hakkında Soru Sormak İster Misiniz ?
Yorum ve Düşüncelerinizin Bizim İçin Ne Kadar Değerli Olduğunu Biliyor Musunuz ? Destek ve Yorumlarınız için Tıklayınız...
Merve
Gelecekte yapacağımız meslekler arasında büyüklerimizin yapmış olduğu beğenerek ve özenerek izlediğimiz meslekler gelebilir. Ayrıca yeteneklerimizin ve beceri derimizin yatkın olduğu ve en çok sevdiğiniz meslek dalına seçerek de verimli bir iş kaynağı sağlayabiliriz. Yapacağımız meslekte kendimizi geliştirmek ve başarılı olabilmek için sevdiğimiz mesleği yapmamız gerekiyor. Çevremizde farklı meslekler verebiliriz özellikle öğretmenlik doktorluk hemşirelik marangozluk esnafların kasaplık gibi birçok meslekler yakınımızda gördüğümüz meslekler arasında yer alıyor. Her mesleğin özel ve kıymetli olduğunu verebilmekteyiz.
Konuya Bir Cevap Yazın.İsim bölümünü boş bırakabilirsiniz.
Önceki Ders Kitabı Sayfa Cevapları « Bir Sonraki Sayfa Cevapları Konusu »

  • 14 Kayıtlı Üye
  • Son Üye Mine
error: Kopya Yasak