Ders Notları

Girişken Yabancı Cana Yakın kelimelerin içinde geçtiği bir paragraf yazalım.

3. Sınıf Türkçe Girişken Yabancı Cana Yakın kelimelerin içinde geçtiği bir paragraf yazalım. konusu kısaca hakkında bilgileri ele alacağız. 


Cevap :

Yeni Okulum

 Sınıfımıza gelen yeni arkadaşımız Muhammed sınıftan girer girmez ne kadar cana yakın olduğu hissettirerek herkesin dikkatini üzerine çekmeyi başarmıştı. Yabancı bir sınıfa girmesine rağmen girişken olması ve cana yakın olması sınıf içerisinde kısa süre içerisinde sevilmesine olanak sağladı. Sınıf arkadaşları olarak bizde notlar konusunda ona yardım etmemiz öğretmenimizin takdirini toplamıştı. 

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Merve dedi ki:

    Girişken canayakın ve yabancı kelimelerini kullanarak bir paragraf yapmak istediğimiz zaman her zaman Türkçe dersinde de bize yardımcı olan Forum sayfa sitesini ziyaret ettik oradaki cevap verme bilgiler ödevi ödevimizi yaparken her zaman buraya bakarak yapıyoruz ödevlerimizi doğru bir şekilde yapmak bu sayfada bulunan cevaplar sayesinde olabiliyor Türkçe dersinde başarılı olmak istiyorsanız bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz Türkçe dersleri daha iyi bir şekilde verimli çalışkan ve aktif bir çocuk olmak istiyorsanız her zaman sayfadaki bilgilerin ödevinizi yapabilirsiniz ödevlerini doğru kaynaktan yapmak istiyorsan Forum sayfasını ziyaret edebilir ve abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

İsim yerine takma isim yazabilir veya hiç isim yazmayabilirsiniz.