Planlı Olalım Gün içinde neler yaparsınız? Hangi işlerinize ne kadar süre ayırırsınız? | Forum Sayfa Cevapları

Gün içinde neler yaparsınız? Hangi işlerinize ne kadar süre ayırırsınız?


Hayat Bilgisi Öğretmeni

3. Sınıf Hayat Bilgisi Planlı Olalım Gün içinde neler yaparsınız? Hangi işlerinize ne kadar süre ayırırsınız? konusunu kısaca ve uzun ele alacağız.


Planlı Olalım Gün içinde neler yaparsınız? Hangi işlerinize ne kadar süre ayırırsınız? konusu ile ilgili kısaca bir yazı örneği ;


Cevap :  Gün içerisinde planlı olma bizlere sürekli olarak zaman kazandırdığını ifade etmek gerekir.  gün içerisinde kitap okumaya 1 saat oyun oynamaya için saat derslerime 2 saat uyumaya 8 saat ve Okula 6 saat ayırırım.


Planlı Olalım Gün içinde neler yaparsınız? Hangi işlerinize ne kadar süre ayırırsınız? konusu ile ilgili uzun bir yazı örneği ;


Cevap :  Gün içerisinde planlı olmak insanların sürekli olarak yapması gereken işleri en iyi şekilde yapmaları açısından çok büyük bir önem taşımaktadır.

İnsanların gün içerisinde yapmış olduğu faaliyetler e en iyi şekilde zaman ayırarak ve bu planlamaya uyması onlara hayatlarında Büyük başarılar sağlayacaktır.

Gün içerisinde yapmış olduğumuz faaliyetleri ayırdığımız zamanları Örnek vermek gerekirse uyku 8 saat ders çalışma ve tekrar 2 saat 1 saat kitap okuma bir veya iki saat aile ile eğlenme vakti ve okula zaman ayırmamız bizlerin günlük içerisindeki planlamasında en iyi örneklerdir.


 Ödevini Bulamadıysan ARA

Gün içinde neler yaparsınız? Hangi işlerinize ne kadar süre ayırırsınız?

Konusu Hakkında Soru Sormak İster Misiniz ?
Yorum ve Düşüncelerinizin Bizim İçin Ne Kadar Değerli Olduğunu Biliyor Musunuz ? Destek ve Yorumlarınız için Tıklayınız...
Konuya Bir Cevap Yazın
Önceki Ders Kitabı Sayfa Cevapları « Bir Sonraki Sayfa Cevapları Konusu »

error: Content is protected !!