Güneşli bir günde nelere dikkat ediyorsunuz? Söyleyiniz.


Hayat Bilgisi Öğretmeni

2. Sınıf Hayat Bilgisi Güneşli bir günde nelere dikkat ediyorsunuz? Söyleyiniz. konusu kısaca hakkında bilgileri ele alacağız. 


Cevap :
Güneşli günlerde güneş gözlüğü, şapka gibi aksesuarlarımı takarım. Güneşten yanmamak için güneş kremini dışarı çıkmadan sürerim. Ayrıca beni serin tutacak giysiler giymeye de dikkat ediyorum. 

Our Score

Ödevini Bulamadıysan ARA

Güneşli bir günde nelere dikkat ediyorsunuz? Söyleyiniz.

Konusu Hakkında Soru Sormak İster Misiniz ?
Yorum ve Düşüncelerinizin Bizim İçin Ne Kadar Değerli Olduğunu Biliyor Musunuz ? Destek ve Yorumlarınız için Tıklayınız...
Merve
Güneşli günlerde 58 Güneş geçmesine bea bea çalışanlarından zararlı bir şekilde etkilenmemek için alacağınız önlemler vardır. Örneğin sıcak yaz günlerinde çok fazla sıcak olduğu zaman öğlen vakti dışarıya çıkmama veya dışarıya çıktığımız zaman bir şapka Bir şemsiye veya güneşin ışınlarını çok maruz bir şekilde kalmak gibi işlerimizi hızlı ve kolay bir şekilde halletmem yollarını bulmalıyız. Güneş ışınları bazen bu zararlı olabilir çok fazla Güneşli olduğu zaman ve sıcak olduğu zaman dışarıya çıkmayı tercih etmemeliyiz ve işlerimizi genellikle güneş batmaya yakın halletmeye çalışmalıyız.
Konuya Bir Cevap Yazın.İsim bölümünü boş bırakabilirsiniz.

Önceki Ders Kitabı Sayfa Cevapları « Bir Sonraki Sayfa Cevapları Konusu »

    • 15 Kayıtlı Üye
    • Son Üye Mine
    error: Content is protected !!