Ders Notları

Günlük yaşamınızda edindiğiniz izlenimleri, bu izlenimlerin yarattığı duygu ve düşüncelerinizi anlatan bir yazı yazınız.

8. Sınıf Türkçe Günlük yaşamınızda edindiğiniz izlenimleri, bu izlenimlerin yarattığı duygu ve düşüncelerinizi anlatan bir yazı yazınız. konusunu kısaca ve uzun ele alacağız.


Günlük yaşamınızda edindiğiniz izlenimleri, bu izlenimlerin yarattığı duygu ve düşüncelerinizi anlatan bir yazı yazınız. konusu ile ilgili kısaca bir yazı örneği ;


Cevap:

Günlük hayat içerisinde bir çok yeni izlenimler elde edebiliyoruz. Bu izlenimler yeni olayları öğrettiği için sürekli olarak arayış ve heyecan içerisinde olduğumuz ifade edebiliriz.


Günlük yaşamınızda edindiğiniz izlenimleri, bu izlenimlerin yarattığı duygu ve düşüncelerinizi anlatan bir yazı yazınız. konusu ile ilgili uzun bir yazı örneği ;


Cevap:

Günlük yaşamınızda edindiğiniz izlenimler hayatımız içerisinde büyük bir önem taşımaktadır. Günlük yaşamınızda edindiğiniz izlenimlerle birlikte heyecan duygusu yaşarız. Hayatımız içerisinde yeni edindiğimiz izlenimlerin bizlerin gelişimini sağlar ve farklı konular hakkında bilgiler elde etmemiz sağlar.


 

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Merve dedi ki:

    Günlük hayatımızda sahip olduğumuz yeni bilgiler ve Yeni deneyimler bizlere yeni bir çok konu hakkında düşünce özgürlüğü düşünce anlayışıni benimsetir. İnsanın kendini geliştirmesi yeni bilgiler elde etmesi ve birçok konu hakkında geldiğini eğitmesi Yeter ki hayatımıza ihtiyaç duyulan bir çok bilgiyi benimsemesi oldukça önemlidir. Eğitimli bilgili bir insan çevresindeki insanlara faydası olur. Öğrenmek bilgilenmek sahip olmak bize cehaletten kurtaracağı gibi çevremizdeki insanlara oldukça yardımcı ve destekleyici bir çok bilgiyi aktarmamız a yardımcı olur.

Bir cevap yazın

İsim yerine takma isim yazabilir veya hiç isim yazmayabilirsiniz.