Günümüzde yapılan millî bayram kutlamalarıyla eskiden yapılan kutlamalar arasındaki benzerlikler nelerdir?


Hayat Bilgisi Öğretmeni

2. Sınıf Hayat Bilgisi Günümüzde yapılan millî bayram kutlamalarıyla eskiden yapılan kutlamalar arasındaki benzerlikler nelerdir? konusu kısaca hakkında bilgileri ele alacağız. 


Cevap :

Bütün ülkelerde coşku içerisinde kutlanırdı. Geç yaşlı demeden bütün halk sevinç ve samimi bir şekilde bir arada kullanırdı. Milli bayram kutlamalarından önce büyük hazırlıklar yapılır ve kardeşlik duygusu, dayanışma duygu en üst düzeyde olurdu. 

Our Score

Ödevini Bulamadıysan ARA

Günümüzde yapılan millî bayram kutlamalarıyla eskiden yapılan kutlamalar arasındaki benzerlikler nelerdir?

Konusu Hakkında Soru Sormak İster Misiniz ?
Yorum ve Düşüncelerinizin Bizim İçin Ne Kadar Değerli Olduğunu Biliyor Musunuz ? Destek ve Yorumlarınız için Tıklayınız...
Merve
Günümüzdeki milli bayramlar ve geçmişte kutlanan milli bayramlar arasında pek bir fark yoktur çünkü milli bayramlarımız bizleri milli mücadelenin ve kurtuluş mücadelesinin bir armağanı olduğu için her sene büyük bir coşku ve sevinçle kutlamaktayız bu bayramların kıymetini biliriz her zaman ülkemizi ve vatanımızı birlik beraberlik içerisinde Sevgi içerisine yaşatmak için bu gibi değerlerimizi korur ve her zaman yaşatırız bayraklarla süslerle Atatürk resimleri ile ve birçok özellikler ve milli bayramları kutlayarak her zaman hatırlamaya ve hatırlatmaya çalışırız.
Konuya Bir Cevap Yazın.İsim bölümünü boş bırakabilirsiniz.

Önceki Ders Kitabı Sayfa Cevapları « Bir Sonraki Sayfa Cevapları Konusu »

    • 15 Kayıtlı Üye
    • Son Üye Mine
    error: Content is protected !!