Ders Notları

Hangi sanat ya da spora dalına ilgi duyuyorsunuz. Arkadaşlarınızın ilgi duydukları farklı sanat ve spor dalları nelerdir?

2. Sınıf Hayat Bilgisi Hangi sanat ya da spora dalına ilgi duyuyorsunuz. Arkadaşlarınızın ilgi duydukları farklı sanat ve spor dalları nelerdir? konusu kısaca hakkında bilgileri ele alacağız. 


Cevap :
İlgi duyduğum sanat dalı en fazla resim yapmayı sevmekteyim. En çok doğa resimleri veya hayvan resimleri çizmeyi seviyorum. Spor dallarından da uzun boylu olduğum için Basketbol oynamayı seviyorum.
Çevremdeki arkadaşların da ilgi duydukları sanat dalları var arkadaşım keman çalmayı öğrendi onun üstüne özel eğitim alıyor. Diğer arkadaşım Aysun ise Voleybol oynamayı çok seviyor ileride iyi bir voleybol oyuncusu olmak istediğini söylüyor. 

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Sanat dallarının her birinde faaliyet göstermek sağlığımız için ve kendimizi geliştirmek için gereklidir. Örneğin futbol basketbol voleybol tenis gibi top oyunları ile yenebiliriz Ayrıca kitap okumak resim çizmek el sanatı yapmak satranç oynamak dama oynamak veya resim yapmak gibi etkinliklerle de kendimize geliştirebilir ve hobi edinebiliriz. Bunun yanı sıra birçok farklı etkinliklerle de kendinizi geliştirebilir ve el sanatlarımızı geliştirebiliriz bu elbette ki hem güzel zaman geçirmemize hem kendimizi geliştirmemiz ehem sağlığımızı ve stresten uzak kalmamızı yardımcı olmasından hem de zamanımızı kıymetini bilmemize yardımcı olan etkinlikler arasında yer aldığını söyleyebiliriz.

Bir cevap yazın

İsim yerine takma isim yazabilir veya hiç isim yazmayabilirsiniz.