Ders Notları

Hangi spor dalıyla ilgileniyorsunuz?

3. Sınıf Türkçe Hangi spor dalıyla ilgileniyorsunuz? konusunu kısaca ve uzun ele alacağız.


Hangi spor dalıyla ilgileniyorsunuz? konusu ile ilgili kısaca bir yazı örneği ;


Cevap:

Genel olarak basketbol futbol Hentbol ve masa tenisi gibi spor dalları ile ilgilendiğimi ifade edebilirim.


Hangi spor dalıyla ilgileniyorsunuz? konusu ile ilgili uzun bir yazı örneği ;


Cevap:

Okulumuza var olan futbol basketbol ve hentbol gibi ve voleybol gibi takım halinde oynanan spor dalları ile ilgilenerek kendi gelişimimize sağladığımı söyleyebilirim.

Bu spor dallarını seçmemin temel nedeni takım halinde oynanan sporlar da daha başarılı olduğumu ve sistematik takma dayalı oyunlar da daha verimli bir şekilde ilerleme kaydetmem ve arkadaşlık Bağları’nı geliştirmem açısından topluluk halinde oynanan Spor dallarını tercih ettiğimi söyleyebilirim.


 

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Genellikle beğendiğin spor alanlarından ve dallarından biri olan futbolu çok oynar ve çok severim. Futbol sokaklarda okul bahçesinde ve birçok spor salonunda oynayabileceğim herkesin bildiği bir oyundur futbolu küçük yaştan itibaren oynuyorum becerikli olduğum alanda oyun oynamak ve kendimi geliştirmek çok güzel spor dalında en çok sevdiğin futbol oyunu arkadaşlarımızla beraber oynadığımız zaman büyük bir zevk duyuyorum futbol basketbol voleybol tenis gibi top oyunları insan insanın Spor yapmasını sağlar hem de güzel zaman geçirmesi yardımcı olur.

Bir cevap yazın

İsim yerine takma isim yazabilir veya hiç isim yazmayabilirsiniz.