Hangi ulaşım aracı ile seyahat etmek istersiniz? Anlatınız.


Hayat Bilgisi Öğretmeni

2. Sınıf Hayat Bilgisi Hangi ulaşım aracı ile seyahat etmek istersiniz? Anlatınız. konusunu kısaca ve uzun ele alacağız.


Hangi ulaşım aracı ile seyahat etmek istersiniz? Anlatınız. konusu ile ilgili kısaca bir yazı örneği ;


Cevap : Ulaşım araçları içerisinde en çok uçakla seyahat etmek isterim çünkü uçaklar hızlıdır rahattır güvenilirdir ve de gökyüzünden yeryüzünü görmek hoşuma giderdi.


Hangi ulaşım aracı ile seyahat etmek istersiniz? Anlatınız. konusu ile ilgili uzun bir yazı örneği ;


Cevap : Ulaşım araçları içerisinde otobüsle seyahat etmek isterdim gittiğimiz güzergah üzerinde durduğumuz dinlenme yerlerinde farklı yerleri görür farklı insanlarla tanışır uzun ve rahat bir yolculuk yapardım Çünkü ben yolculuk yapmayı severim.


 

Our Score

Ödevini Bulamadıysan ARA

Hangi ulaşım aracı ile seyahat etmek istersiniz? Anlatınız.

Konusu Hakkında Soru Sormak İster Misiniz ?
Yorum ve Düşüncelerinizin Bizim İçin Ne Kadar Değerli Olduğunu Biliyor Musunuz ? Destek ve Yorumlarınız için Tıklayınız...
Hamdiye
Günümüzde otobüs, taksi,uçak tren gibi birçok ulaşım aracı gelişmiş teknoloji ile beraber birçok yeniliklerle günümüzde kullanılmaktadır.ayrıca birçok Büyük şehirlerde yer alan hızlı trenler sayesinde bir yerden bir yere gitmek daha kolay olmuştur.önümüzde dünyanın birçok yerine giden uçaklarımız ülkemizde ulaşımın önemli parçaları arasında yer alır uçaklar sayesinde normal kara ve deniz yolundan hariç bir yerden bir yere gitmek daha kolay ve hızlı olabilmektedir
Konuya Bir Cevap Yazın.İsim bölümünü boş bırakabilirsiniz.

Önceki Ders Kitabı Sayfa Cevapları « Bir Sonraki Sayfa Cevapları Konusu »

    • 15 Kayıtlı Üye
    • Son Üye Mine
    error: Content is protected !!