Ders Notları

Hangi yönlerinizin güçlü olduğunu ve hangi yönlerinizin güçlendirilmesi gerektiğini bilmek, size nasıl fayda sağlar?

3. Sınıf Hayat Bilgisi Hangi yönlerinizin güçlü olduğunu ve hangi yönlerinizin güçlendirilmesi gerektiğini bilmek, size nasıl fayda sağlar? konusu kısaca hakkında bilgileri ele alacağız. 


Cevap :
Bizlere hangi alanda çalışmamız gerektiği hakkında bilgiler vermektedir. Bizlerde bu sayede eksik olan yönlerimize planlı bir şekilde çalışarak eksiklerimizi giderir ve daha başarılı olabiliriz. Sonuç olarak kendimizi bilmemiz bizlere en büyük başarıyı getirecektir. Alanında başarılı olan her bir insan geliştirmesi gereken yönlerini bilerek büyük başarılar elde etmiştir. 

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Ben genellikle dersleri çalıştığım zaman çabuk sıkılıyorum derslerde öğrenmedin birçok konu olduğu zaman nasıl başa çıkacağım bilmiyorum ve bu konuda güçlendirmek ve bu konuda kendimi geliştirmek isteyebilirdim derslere daha odaklı dersleri daha iyi anlayan bir öğrenci olmasaydım daha çalışkan bir öğrenci olabilirdim ben en sevdiğim yönlerinden biri hayvanlara merhamet ve sevgidir bir hayvan bulduğum zaman hemen ona gidip ekmek puf alırım ya da gider bir kap su koyarım ya da evde yemekler varsa temiz bir ilayda’nın veya karton üzerine koyar onu beslerim onu çok severim onu merhametimle okşarım bu sebepten dolayı hayvanlara karşı ayrı bir sevdiğim olduğunu söyleyebilirim.

Bir cevap yazın

İsim yerine takma isim yazabilir veya hiç isim yazmayabilirsiniz.