Hangi yönlerinizin güçlü olduğunu ve hangi yönlerinizin güçlendirilmesi gerektiğini bilmek, size nasıl fayda sağlar?


Hayat Bilgisi Öğretmeni

3. Sınıf Hayat Bilgisi Hangi yönlerinizin güçlü olduğunu ve hangi yönlerinizin güçlendirilmesi gerektiğini bilmek, size nasıl fayda sağlar? konusu kısaca hakkında bilgileri ele alacağız. 


Cevap :
Bizlere hangi alanda çalışmamız gerektiği hakkında bilgiler vermektedir. Bizlerde bu sayede eksik olan yönlerimize planlı bir şekilde çalışarak eksiklerimizi giderir ve daha başarılı olabiliriz. Sonuç olarak kendimizi bilmemiz bizlere en büyük başarıyı getirecektir. Alanında başarılı olan her bir insan geliştirmesi gereken yönlerini bilerek büyük başarılar elde etmiştir. 

Our Score

Ödevini Bulamadıysan ARA

Hangi yönlerinizin güçlü olduğunu ve hangi yönlerinizin güçlendirilmesi gerektiğini bilmek, size nasıl fayda sağlar?

Konusu Hakkında Soru Sormak İster Misiniz ?
Yorum ve Düşüncelerinizin Bizim İçin Ne Kadar Değerli Olduğunu Biliyor Musunuz ? Destek ve Yorumlarınız için Tıklayınız...
Merve
Ben genellikle dersleri çalıştığım zaman çabuk sıkılıyorum derslerde öğrenmedin birçok konu olduğu zaman nasıl başa çıkacağım bilmiyorum ve bu konuda güçlendirmek ve bu konuda kendimi geliştirmek isteyebilirdim derslere daha odaklı dersleri daha iyi anlayan bir öğrenci olmasaydım daha çalışkan bir öğrenci olabilirdim ben en sevdiğim yönlerinden biri hayvanlara merhamet ve sevgidir bir hayvan bulduğum zaman hemen ona gidip ekmek puf alırım ya da gider bir kap su koyarım ya da evde yemekler varsa temiz bir ilayda'nın veya karton üzerine koyar onu beslerim onu çok severim onu merhametimle okşarım bu sebepten dolayı hayvanlara karşı ayrı bir sevdiğim olduğunu söyleyebilirim.
Konuya Bir Cevap Yazın.İsim bölümünü boş bırakabilirsiniz.

Önceki Ders Kitabı Sayfa Cevapları « Bir Sonraki Sayfa Cevapları Konusu »

    • 15 Kayıtlı Üye
    • Son Üye Mine
    error: Content is protected !!