Harçlıklarımızı sadece isteklerimizi karşılamak için harcarsak ne tür sıkıntılar yaşarız? Anlatınız.


Hayat Bilgisi Öğretmeni

3. Sınıf Hayat Bilgisi Harçlıklarımızı sadece isteklerimizi karşılamak için harcarsak ne tür sıkıntılar yaşarız? Anlatınız. konusu kısaca hakkında bilgileri ele alacağız. 


Cevap :
Harçlıklarımızı sadece isteklerinizi karşılamak için harcarsak ileride doğabilecek temel ihtiyaçlarımızın karşılanması konusunda çeşitli sıkıntılar çekebiliriz.
Örneğin harçlıklarımızı isteklerimizi karşıladıktan sonra okulda acıktığımı zaman besinler alamayacak veya okul araç ve gereçlerini eksik kaldığı zaman bu ihtiyaçlarımızı hemen tahmin edemeyeceğimiz den dolayı çeşitli zorluklar çekebileceğiniz. 

Our Score

Ödevini Bulamadıysan ARA

Harçlıklarımızı sadece isteklerimizi karşılamak için harcarsak ne tür sıkıntılar yaşarız? Anlatınız.

Konusu Hakkında Soru Sormak İster Misiniz ?
Yorum ve Düşüncelerinizin Bizim İçin Ne Kadar Değerli Olduğunu Biliyor Musunuz ? Destek ve Yorumlarınız için Tıklayınız...
Merve
Bazen harçlık larımızı biriktirdiğimiz zaman çeşitli ihtiyaçlarımızı alabiliriz örneğin aile bütçemiz eğer yetmiyorsa çeşitli ihtiyaçlarımızı karşılamak için elimizden gelen her türlü tutumluluğu yapmalıyız harçlıklarını biriktirerek elbetteki ihtiyaçlarımızı alabiliriz yalnız ihtiyaçlarımızı değil ailem izin alamadı veya çok sevdiğimiz bir isteğimiz dede harçlıklarımı da alabiliriz örneğin arkadaşımıza bir hediye almak istediğimiz zaman ve bunu almak için çabaladığımız zaman elbetteki toplamış olduğunuz harçlıklarla bunu satın alabileceğinizi söyleyebiliriz.
Konuya Bir Cevap Yazın.İsim bölümünü boş bırakabilirsiniz.

Önceki Ders Kitabı Sayfa Cevapları « Bir Sonraki Sayfa Cevapları Konusu »

    • 15 Kayıtlı Üye
    • Son Üye Mine
    error: Content is protected !!