Ders Notları

İhtiyaç duyduğunuzda, acil durumlarda kimlerden yardım isteyebileceğinizi öğreniniz.

4. Sınıf Trafik Güvenliği İhtiyaç duyduğunuzda, acil durumlarda kimlerden yardım isteyebileceğinizi öğreniniz. konusu kısaca hakkında bilgileri ele alacağız. 


Cevap :
Acil durumlarda ihtiyacımız olduğu durumlarda yardım isteyebileceğimiz kişiler evimizde isek aile büyüklerimiz annemiz babamız okulumuzda isek öğretmenlerimiz ve arkadaşlarımız. Onların da yardım edemeyeceği durumlarda ise 112 Acil merkezini arayarak ambulans polis jandarma Sahil Güvenlik itfaiye gibi kurumlardan yardım isteyebilirim. 

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Merve dedi ki:

    İhtiyacımız olduğu zaman beyaz zor durumda kaldığımız zaman eğer evinizde isek yardım izleyeceğimiz kişiler büyüklerimiz olabilir annemiz babamız kardeşlerimizden yardım isteyebiliriz Ayrıca evimizde DGS komşularımızdan yardım isteyebiliriz eğer okulda bir ihtiyacımız varsa veya zor bir durumda yasak öğretmenimizden ve arkadaşlarımızdan yardım isteyebiliriz insanlar çevredeki insan at’ın tatlı insanların öncelik vererek yardım isteyebilir çeşitli ihtiyaçlarını böylece karşılayabilir bizlerde ihtiyacı olan ve yardıma ihtiyacı olan bir kişiyi gördüğümüz zaman yardım etmeliyiz.

Bir cevap yazın

İsim yerine takma isim yazabilir veya hiç isim yazmayabilirsiniz.