Ders Notları

İleride hangi alan veya alanlarda ihtisaslaşmak istersiniz? Nedenini açıklayınız.

7. Sınıf Sosyal Bilgiler İleride hangi alan veya alanlarda ihtisaslaşmak istersiniz? Nedenini açıklayınız. konusunu kısaca ve uzun ele alacağız.


İleride hangi alan veya alanlarda ihtisaslaşmak istersiniz? Nedenini açıklayınız. konusu ile ilgili kısaca bir yazı örneği ;


Cevap:

Ileride genel olarak ihtisaslaşmak istediğim alan astronomi alanı ile ilgili olan matematik geometri hava bilimi bilimlerini öğrenerek astronomi alanında başarılı bir bilim adamı olmak istiyorum.


İleride hangi alan veya alanlarda ihtisaslaşmak istersiniz? Nedenini açıklayınız. konusu ile ilgili uzun bir yazı örneği ;


Cevap:

Ileride ihtisaslaşmak istediğim alanlardan başında sağlık alanında başarılar elde ederek günümüzde var olan hastalıkların çözümünü bularak İnsanların sağlıklı bir şekilde yaşam sürdürmelerini bulunamayan hastalıkların DNA molekül yapısını çözerek kanser gibi birçok kötü hastalığın kolay bir şekilde sağlıklı insanlar oluşturulabilmesi için çalışmalar yaparak başarılı olmayı amaçlıyorum.


 

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Merve dedi ki:

    Bir insan sahip oldukları yetenek ve ilgi alanlarını belirlediği zaman ve bu alanda kendini ve becerilerinin farkında olarak birçok alanda kendini ilerlettiği zaman hedef ettiği birçok başarıyı elde edebilir. Başar mantik yolu planlı düzende çalışmak azmetmek yılmamak ve başarının yoğunluğu belirleyerek çok fazla çabalamak tır.

Bir cevap yazın

İsim yerine takma isim yazabilir veya hiç isim yazmayabilirsiniz.