İlkokuldaki bir anınızı arkadaşlarınızla paylaşınız.


Türkçe Öğretmeni

7. Sınıf Türkçe İlkokuldaki bir anınızı arkadaşlarınızla paylaşınız. konusunu kısaca ve uzun ele alacağız.


İlkokuldaki bir anınızı arkadaşlarınızla paylaşınız. konusu ile ilgili kısaca bir yazı örneği ;


Cevap :

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında şiiri, resim ve kompozisyon yarışması düzenlendi. Ailemle neler yapabileceğimiz hakkında firik alış verişinde bulunduk. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramına bir resimle katılmaya karar verdik. Bir hafta boyunca duygu ve düşüncelerimi ifade eden bir resim çizdim ve birinci oldum.


İlkokuldaki bir anınızı arkadaşlarınızla paylaşınız. konusu ile ilgili uzun bir yazı örneği ;


Cevap :

İlk okulda ilk öğretmenini gördüğümde çok heyecanlandım. Öğretmenimle göz göze gelerek merhabalaştık. Zaman içerisinde onu çok sevdim tabi ki o da beni çok sevdi. Bir derste öğretmenimin tahtaya yazdığı soruyu kimse çözmedi. Tahtaya çıkarak doyu çözdüm ve öğretmenim çok sevindi. Bana bir hediye gelerek beni mutlu etti ve çok sevindim.


 

Our Score

Ödevini Bulamadıysan ARA

İlkokuldaki bir anınızı arkadaşlarınızla paylaşınız.

Konusu Hakkında Soru Sormak İster Misiniz ?
Yorum ve Düşüncelerinizin Bizim İçin Ne Kadar Değerli Olduğunu Biliyor Musunuz ? Destek ve Yorumlarınız için Tıklayınız...
Merve
İlkokul 1. Sınıfa başlayacağım gün oldukça heyecanlanmıştım. Tanımadığım bir ortama girmek tanımadığım arkadaşları tanımak ve ilk defa karşılaşacağım öğretmenimi hem merak etmiştim hem de oldu ki heyecanlanmıştım. Ayrıca ilk defa uzun süre annemden babamdan ve evinden uzak kalacaktım. Annem beni hazırladıktan sonra okula gittim ve okulda arkadaşlarımı ve öğretmenimi görünce okulun sıcaklığı ile bir an heyecanım yatıştı. Okulda arkadaşlarımızla beraber oyunlar oynayarak sohbetler ederek ve bir biz birbirimizi tanıyarak hem heyecanımızı giderdik hem de okula olan korkumuzu bitirmiş olduk. Öğretmenimiz de bize yaklaşımı o kadar sıcak duty bir an kendimi evimde gibi hissettim.
Konuya Bir Cevap Yazın.İsim bölümünü boş bırakabilirsiniz.

Önceki Ders Kitabı Sayfa Cevapları « Bir Sonraki Sayfa Cevapları Konusu »

    • 15 Kayıtlı Üye
    • Son Üye Mine
    error: Content is protected !!