İşlerini yaparken, önemli kararlar alırken başkalarına danışmayan kimse, ne gibi olumsuzluklarla karşılaşabilir?


Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni

8. Sınıf Din Kültürü İşlerini yaparken, önemli kararlar alırken başkalarına danışmayan kimse, ne gibi olumsuzluklarla karşılaşabilir? konusu kısaca hakkında bilgileri ele alacağız. 


Cevap :
İşlerini yaparken, önemli kararlar alırken başkalarına danışmayan kimse, o konuda eğer deneyimi yoksa kandırılabilir veya o an kendi duyguları ile mantığını kullanmadan davrandığını fark etmeyebilir. Bu davranışlar insanı çok hatalara götürebilir. 

Our Score

Ödevini Bulamadıysan ARA

İşlerini yaparken, önemli kararlar alırken başkalarına danışmayan kimse, ne gibi olumsuzluklarla karşılaşabilir?

Konusu Hakkında Soru Sormak İster Misiniz ?
Yorum ve Düşüncelerinizin Bizim İçin Ne Kadar Değerli Olduğunu Biliyor Musunuz ? Destek ve Yorumlarınız için Tıklayınız...
Merve
Bir iş yaptığımız zaman veya önemli bir karar aldığımız zaman aile büyüklerimizden akrabalarımızdan yakınlarımızdan veya bu konuda tecrübeli bilgili olan insanların  muhakkak danışarak yapmalıyız. Bir iş yaptığımız zaman danışmak yaptığımız zaman daha dik gelir Bahar daha tedbirli yaklaştığımız için 3D hata yapma veya zararı olanı gibi riskinizi ortadan kaldırmış oluruz bir iş yapacağını zaman ben ne kanımıza söylemeli yardım istemedi 12 almalı veya bu işi anlayan büyüklerimizden yardım isteyerek işi nasıl yapacağını öğrenmeliyiz böylece hem daha tecrübeli ve daha bir gibi oluruz hem de yapacağımız işi daha güzel bir şekilde bitirmiş oluruz hem de zamandan tasarruf etmiş oluruz.
Konuya Bir Cevap Yazın.İsim bölümünü boş bırakabilirsiniz.

Önceki Ders Kitabı Sayfa Cevapları « Bir Sonraki Sayfa Cevapları Konusu »

    • 15 Kayıtlı Üye
    • Son Üye Mine
    error: Content is protected !!