Kişisel zamanımızı planlama size ne gibi faydalar sağlar?


Sosyal Bilgiler Öğretmeni

5. Sınıf Sosyal Bilgiler Kişisel zamanımızı planlama size ne gibi faydalar sağlar? konusunu kısaca ve uzun ele alacağız.


Kişisel zamanımızı planlama size ne gibi faydalar sağlar? konusu ile ilgili kısaca bir yazı örneği ;


Cevap :
Kişisi kişisel zamanımızı planlamamız halde günümüzü en iyi şekilde değerlendirmiş oluruz gün içerisinde yapmamız gereken bir çok şey vardır bu işlerin hepsi planlama sayesinde yapılmış olur. Bir zamanımız hepsine yeter.


Kişisel zamanımızı planlama size ne gibi faydalar sağlar? konusu ile ilgili uzun bir yazı örneği ;


Cevap :
Yapmamız gereken bir çok şey vardır. Yapmamız  gereken işleri bir gün içerisine sıkıştırmamız gerekir zaman planlaması yaptığımız zaman hangi saatte ne yaptığınızı ve hangi işlere vakit harcadığımızı bilmiş oluruz.
Planlı bir günümüz olmuş olur o bütün vaktimizi en güzel şekilde değerlenmiştir olur. Eğer planlama yapmazsak hangi işe ne kadar vakit ayırdığımızı fark etmeyebiliriz.
Mesela oyun oynadığımız zaman zamanın nasıl geçtiğini anlamayabiliriz. Buda ödevi veya başka sorumlulukları ayıracağınız zamandan eksilmiş olur.


 

Our Score

Ödevini Bulamadıysan ARA

Kişisel zamanımızı planlama size ne gibi faydalar sağlar?

Konusu Hakkında Soru Sormak İster Misiniz ?
Yorum ve Düşüncelerinizin Bizim İçin Ne Kadar Değerli Olduğunu Biliyor Musunuz ? Destek ve Yorumlarınız için Tıklayınız...
Merve
Pişt atladığımız olduğu zaman elbetteki günlük hayatımızda yapabileceğiniz işleri ve aktivite deri biz düzen içerisinde koymuş oluruz. Günlük aktivitelerin planlanması ve düzenli bir şekilde işlemesi elbetteki gün içerisinde daha aktif ve daha planlı olmamıza yardımcı olmaktadır  
Konuya Bir Cevap Yazın.İsim bölümünü boş bırakabilirsiniz.

Önceki Ders Kitabı Sayfa Cevapları « Bir Sonraki Sayfa Cevapları Konusu »

    • 15 Kayıtlı Üye
    • Son Üye Mine
    error: Content is protected !!