Koşu sporu ile ilgili yaptığınız araştırmayı sınıfta sunun. | Forum Sayfa Cevapları

Koşu sporu ile ilgili yaptığınız araştırmayı sınıfta sunun.


Türkçe Öğretmeni

3. Sınıf Türkçe Koşu sporu ile ilgili yaptığınız araştırmayı sınıfta sunun. konusunu kısaca ve uzun ele alacağız.


Koşu sporu ile ilgili yaptığınız araştırmayı sınıfta sunun. konusu ile ilgili kısaca bir yazı örneği ;


Cevap : Koşu sporu bizleri beden ve zihin sağlığı açısından büyük bir öneme sahip olan bedensel bir faaliyet olarak kabul edilmesi gerekir.

Küçük yaştan beri çocuklarımızı koşu sporlu adapte ederek beden ve zihin sağlığın iyi bir şekilde gelişmesini sağlamamız ve sağlam bir vücut yapısına sahip bir birey yetiştirmeyi sağlamamız gerekmektedir.


Koşu sporu ile ilgili yaptığınız araştırmayı sınıfta sunun. konusu ile ilgili uzun bir yazı örneği ;


Cevap : Günümüzde çocuklarımızın en iyi şekilde yetişebilmesi amacıyla koşu sporunun en küçük yaştan itibaren çocuklarımıza aşılanması ve beden ve zihin yapısının en üst seviyeye çıkarılması gerekir.

Küçük yaştan beri çocuklarımıza Dengeli ve düzenli beslenmenin faydalarını anlatarak çocuklarımıza dengeli ve beslenme olgusunun aşılandıktan sonra beden ve zihin yapısını en üst seviyeye çıkarılabilmesi amacıyla koşu sporu adapte edilerek vücut ve kas sisteminin en üst seviyeye çıkarılması ve gelecek tehlikelere karşı güçlü bir şekilde durmaları sağlanması gerekir.

Sonuç olarak çocuklarımıza gelecek hastalıklara karşı ve zararlara karşı beden yapısının en üst seviyeye çıkarılması amacıyla koşu sporunun ülke genelinde yayılması ve çocuklarımıza adapte edilerek sağlam bireylerin yetiştirilmesi önem arz etmektedir.


 Ödevini Bulamadıysan ARA

Koşu sporu ile ilgili yaptığınız araştırmayı sınıfta sunun.

Konusu Hakkında Soru Sormak İster Misiniz ?
Yorum ve Düşüncelerinizin Bizim İçin Ne Kadar Değerli Olduğunu Biliyor Musunuz ? Destek ve Yorumlarınız için Tıklayınız...
Konuya Bir Cevap Yazın
Önceki Ders Kitabı Sayfa Cevapları « Bir Sonraki Sayfa Cevapları Konusu »

error: Content is protected !!