Ders Notları

Kulak sağlığımızı korumak için başka neler yapabileceğimizi arkadaşlarımızla tartışalım.

3. Sınıf Fen Bilimleri Kulak sağlığımızı korumak için başka neler yapabileceğimizi arkadaşlarımızla tartışalım. konusunu kısaca ve uzun ele alacağız.


Kulak sağlığımızı korumak için başka neler yapabileceğimizi arkadaşlarımızla tartışalım. konusu ile ilgili kısaca bir yazı örneği ;


Cevap:

Kulak sağlığımızı korumak için insanların sürekli olarak yapması gereken en önemli faktörlerden bir tanesi sağlığımızı koruyacak temizlik faktörüne en üst seviyede tutmaları Ayrıca yüksek sesle müzik dinleyerek yüksek seslere maruz kalmamaları kulak sağlığı için büyük bir önem arz etmektedir.


Kulak sağlığımızı korumak için başka neler yapabileceğimizi arkadaşlarımızla tartışalım. konusu ile ilgili uzun bir yazı örneği ;


Cevap:

Insanlığımı Kulak sağlığını korunması için temizlik faktörü büyük bir önem arz ederek kulaklarımızı temiz tutmamız gerekir.

insanların Kulak sağlığını korunması için sürekli olarak belli aralıklarla beraber Doktor kontrolüne giderek belli başlı sıkıntılarım var olup olmadığı hakkında bilgi edilmesi gerekmektedir.

Insanların Kulak sağlığını korunması için yüksek sesli televizyon dinlemeleri kulakliklarda  belli ses düzeyinde tutmaları kulak sağlığı için büyük bir önem arz etmektedir.


 

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Merve dedi ki:

    Kulak sağlığımızı korumak için öncelikle çok yüksek seste bulunmamak gerekir. Kulağımıza yabancı cisimler ve Sivri sokmalıyız. Kulağımıza herhangi bir sorun yaşandığı zaman kulak burun boğaza giderek tedavi olmalıyız. Kulaklıkta müzik dinlerken çok yüksek seste dinlemeliyiz. Dudaklarımız için aşırı soğuk havalardan kaçınmadan aşırı soğuk havalarda şapka kullanarak kulaklarımızı korumalıyız. Kulaklarımız bizim duymamızı sağlayan duyu organlarımız Iğdır. Kulaklarımız sayesinde birçok sesi işitir ve anlarız

Bir cevap yazın

İsim yerine takma isim yazabilir veya hiç isim yazmayabilirsiniz.