Manavdan veya marketten aldığınız bazı sebze ve meyveleri evde de yetiştirebileceğinizi biliyor musunuz? | Forum Sayfa Cevapları

Manavdan veya marketten aldığınız bazı sebze ve meyveleri evde de yetiştirebileceğinizi biliyor musunuz?


Türkçe Öğretmeni

2. Sınıf Türkçe Manavdan veya marketten aldığınız bazı sebze ve meyveleri evde de yetiştirebileceğinizi biliyor musunuz? konusunu kısaca ve uzun ele alacağız.


Manavdan veya marketten aldığınız bazı sebze ve meyveleri evde de yetiştirebileceğinizi biliyor musunuz? konusu ile ilgili kısaca bir yazı örneği ;


Cevap : Manavdan veya marketten aldığımız bazı sebze ve meyveler evlerimizde kolaylıkla yetiştirilebilir. Evlerimizin bahçesi var ise birçok meyve Hatta Market ve manavlarda ihtiyaç olmadan bütün meyve ve sebzeleri yetiştirebiliriz.

Ancak evimizin bahçesi yok ise Kilis veren yani ağaç olmayan bütün meyve ve sebzeler evlerimizde gerekli iklim koşulları sağlandığında yetiştirilebilir.


Manavdan veya marketten aldığınız bazı sebze ve meyveleri evde de yetiştirebileceğinizi biliyor musunuz? konusu ile ilgili uzun bir yazı örneği ;


Cevap : Günümüzde Manavdan ve marketten aldığımız bazı meyve ve sebzeler evlerimizde kolay bir şekilde yetiştirilebilecek ne ifade edebiliriz.

Yaşadığımız yeri uygun olan yani iklim şartlarını karşılayan bütün meyve veya sebzeler evlerimizin uygun ortamlarında kolay bir şekilde yetiştirilebilir.

Meyve ve sebze yetiştirmede gerekli bilgilere sahip olarak ve gerekli ortamın sağlanması ile beraber ihtiyaçlarımızın birçok kısmını evlerimizde var olan meyve ve sebze yetiştiriciliğinden elde edebiliriz.


 Ödevini Bulamadıysan ARA

Manavdan veya marketten aldığınız bazı sebze ve meyveleri evde de yetiştirebileceğinizi biliyor musunuz?

Konusu Hakkında Soru Sormak İster Misiniz ?
Yorum ve Düşüncelerinizin Bizim İçin Ne Kadar Değerli Olduğunu Biliyor Musunuz ? Destek ve Yorumlarınız için Tıklayınız...
Konuya Bir Cevap Yazın
Önceki Ders Kitabı Sayfa Cevapları « Bir Sonraki Sayfa Cevapları Konusu »

error: Content is protected !!