Neleri yapmaktan hoşlanırsınız? Açıklayınız.


Hayat Bilgisi Öğretmeni

2. Sınıf Hayat Bilgisi Kitabı Neleri yapmaktan hoşlanırsınız? Açıklayınız. konusunu kısaca ele alacağız. 


“Neleri yapmaktan hoşlanırsınız? Açıklayınız.” ile ilgili kısa cevabı ;


Cevap :

Ben arkadaşlarımla oyun oynamaktan ve ödevlerimi arkadaşlarımla yardımlaşarak yapmaktan hoşlanırım. Bir işi veya bir oyunu arkadaşlarımla beraber yapmak beni her zaman mutlu eder.


“Neleri yapmaktan hoşlanırsınız? Açıklayınız.” ile ilgili uzun cevabı ;


Cevap :

Ben ödevlerimi zamanında ve doğru yapmaktan çok hoşlanırım. Bu özelliğim sayesinde öğretmenimin hep takdirini kazanır e iyi notlar alırım. Aldığım iyi notlar ailemi ve beni çok mutlu eder. Dolaylı yoldan derslerimde başarılı olmaktan hoşlanırım. Bunun yanı sıra arkadaşlarıma ve evde bulunan aile bireylerine de işlerinde yardımcı olmaktan hoşlanırım. 

Our Score

Ödevini Bulamadıysan ARA

Neleri yapmaktan hoşlanırsınız? Açıklayınız.

Konusu Hakkında Soru Sormak İster Misiniz ?
Yorum ve Düşüncelerinizin Bizim İçin Ne Kadar Değerli Olduğunu Biliyor Musunuz ? Destek ve Yorumlarınız için Tıklayınız...
Tuğçe
Benim en çok hoşlanarak yaptığım şeylerin başında kitap okumak gelmektedir küçük yaştan 1 sınıfa başladığımız günden itibaren okuma alışkanlığı edindim okuma alışkanlığı edinerek birçok kitap bitirdim bu kitapları okuduğum zaman hem mutlu oluyordum hem de ana düşüncesini çıkararak birçok konuda hem fikir olduğun birçok kişilerin hayatını ve maceralarını öğreniyordum kitap okumak ayrı bir güzeldir sizler de kitap okumaya alışkanlık haline getirmelisiniz.
Konuya Bir Cevap Yazın.İsim bölümünü boş bırakabilirsiniz.

Önceki Ders Kitabı Sayfa Cevapları « Bir Sonraki Sayfa Cevapları Konusu »

    • 16 Kayıtlı Üye
    • Son Üye Mine
    error: Content is protected !!