Öğrenciler görevleri adil paylaşmak için hangi yöntemi kullanıyorlar? Söyleyiniz.


Hayat Bilgisi Öğretmeni

2. Sınıf Hayat Bilgisi Kitabı Öğrenciler görevleri adil paylaşmak için hangi yöntemi kullanıyorlar? Söyleyiniz. konusunu kısaca ele alacağız. 


“Öğrenciler görevleri adil paylaşmak için hangi yöntemi kullanıyorlar? Söyleyiniz.” ile ilgili kısa cevabı ;


Cevap :

Öğrenciler görevleri paylaşırken yetenek ve imkanları dahilinde görevleri üstlenmiştir. Öğrenciler bu tür grup çalışmalarında her zaman görev paylaşımı yapmalıdırlar. Görev paylaşımı yaparak öğrencilerde sorumluluk bilinci de gelişmektedir. Sorumluluk sahibi öğrenciler grup için daha verimli çalışmalar yaparak verilen etkinliği en iyi şekilde yerine getirmektedir. 

Our Score

Ödevini Bulamadıysan ARA

Öğrenciler görevleri adil paylaşmak için hangi yöntemi kullanıyorlar? Söyleyiniz.

Konusu Hakkında Soru Sormak İster Misiniz ?
Yorum ve Düşüncelerinizin Bizim İçin Ne Kadar Değerli Olduğunu Biliyor Musunuz ? Destek ve Yorumlarınız için Tıklayınız...
Tuğçe
Öğrenciler grup halinde veya sınıfta olabilecek görevleri eşit bir şekilde bölüştürerek paylaştırdığı zaman adil bir şekilde iş paylaşımı yapılmış olur birbirimize karşı sorumluluklarımızı yerine getireceğimiz zaman veya sınıf konularını okul kurallarına paylaştığımız zaman ya da bir grup halindeki çalışmayı paylaşacağımız zaman her zaman adil bir şekilde iş bölümü yapmalı ve arkadaşlarımıza bu adet paylaşımlardan dolayı saygımızı belirtildiğini söyleyebiliriz.
Konuya Bir Cevap Yazın.İsim bölümünü boş bırakabilirsiniz.

Önceki Ders Kitabı Sayfa Cevapları « Bir Sonraki Sayfa Cevapları Konusu »

    • 16 Kayıtlı Üye
    • Son Üye Mine
    error: Content is protected !!