Ders Notları

Öğrencilik hayatınıza başladığınız dönemle bugün yaşadığınız dönem arasında hayatınızda ne gibi değişiklikler oldu?

6. Sınıf Fen Bilimleri Öğrencilik hayatınıza başladığınız dönemle bugün yaşadığınız dönem arasında hayatınızda ne gibi değişiklikler oldu? konusunu kısaca ve uzun ele alacağız.


Öğrencilik hayatınıza başladığınız dönemle bugün yaşadığınız dönem arasında hayatınızda ne gibi değişiklikler oldu? konusu ile ilgili kısaca bir yazı örneği ;


Cevap:

Öğrencilik hayatımızda başladığımız dönemden bugüne kadar hayatımızda fiziksel ve bedensel olarak birçok konuda gelişim sağladığını ifade edebiliriz.

Geçmişte birçok yapamadığım faaliyeti şu anda rahat bir şekilde yapabiliyorum. Fiziksel olarak boyum uzadı olgunlaştım ve sesim kalınlaştı.


Öğrencilik hayatınıza başladığınız dönemle bugün yaşadığınız dönem arasında hayatınızda ne gibi değişiklikler oldu? konusu ile ilgili uzun bir yazı örneği ;


Cevap:

Bir kişi öğrencilik hayatına başladığından 6 sınıfa kadar var olan dönem içerisinde psikolojik zihinsel ve bedensel olarak birçok konuda gelişim sağlamaktadır.

Bir öğrenci olarak boyumun uzadığını saçlarımın geliştiğini sesimi kalınlaştığını ve ergenlik dönemini yaşadığımı söyleyebilirim.

Ayrıca düşünce yapım sözlerim ve insanları nasıl bakmam gerektiği hakkında da büyük yol aldığını ifade edebilirim.

Yaşım ilerledikçe görev ve sorumluluğum artmakla beraber yemek yapma görev ve sorumluluklarını yerine getirme gibi birçok olgunun da geliştiğini ifade edebiliriz.


 

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Okula ilk başladığımız yıllarda altı yedi yaşlarında iken henüz okula tanışma sürecimiz hem zor hem de heyecan verici olmuştur arkadaşlarımıza öğretmenimize tanıştığımız bu yolları hiçbir zaman unutmayacağımız anılarla dolu dur şu an ise bir yüzük ve senelerce okula gidiyoruz okul dersleri de öğretmenlerimize ve okul çevresinde oldukça alıştık elbette ki okulun eğitim öğretimine oldukça güzel olduğunu ve okula geçirdiğiniz zamanın çok güzel olduğunu her zaman öğrendik okulda öğretmenimizle ve çok güzel arkadaşlar dostlar edindik.

Bir cevap yazın

İsim yerine takma isim yazabilir veya hiç isim yazmayabilirsiniz.