Öğretmeninizin verdiği ödev konularını hangi kaynaklardan araştırıyorsunuz? Ödevinizde yararlandığınız kaynakları belirtiyor musunuz? Neden? Açıklayınız.


Sosyal Bilgiler Öğretmeni

5. Sınıf Sosyal Bilgiler Öğretmeninizin verdiği ödev konularını hangi kaynaklardan araştırıyorsunuz? Ödevinizde yararlandığınız kaynakları belirtiyor musunuz? Neden? Açıklayınız. konusunu kısaca ve uzun ele alacağız.


Öğretmeninizin verdiği ödev konularını hangi kaynaklardan araştırıyorsunuz? Ödevinizde yararlandığınız kaynakları belirtiyor musunuz? Neden? Açıklayınız. konusu ile ilgili kısaca bir yazı örneği ;


Cevap :
Öğretmenimizin verdiği ödev konularını Genellikle kitap aksiklopedi ve İnternet ortamında var olan gov.tr gibi uzantılı devlet sitelerinden ve kurum kuruluş sitelerinden yapıyorum.
Çünkü öğretmenimizin verdiği ödev konularını yukarıda Vermiş olduğum örneklerden güvenli bir şekilde yapabileceğime inanıyorum.


Öğretmeninizin verdiği ödev konularını hangi kaynaklardan araştırıyorsunuz? Ödevinizde yararlandığınız kaynakları belirtiyor musunuz? Neden? Açıklayınız. konusu ile ilgili uzun bir yazı örneği ;


Cevap :
Öğretmenin verdiği ödev konularını genellikle İnternet ortamında var olan güvenilir sitelerden devletin ve kurumlara ait olan web sitelerinden kitap dergi ve ansiklopedilerden yapıyorum.
Öğretmenimin vermiş olduğu ödevleri internette var olan güvenilir sitelerden kitaplardan ansiklopedi ve güvenilir olan devlet kurumu sitelerinden yapmamın temel sebebi vermiş oldukları bilgilere güvenilir olması ve en iyi şekilde Ödevimi yapmam olduğundan dolayı bu siteleri tercih ediyorum.


 

Our Score

Ödevini Bulamadıysan ARA

Öğretmeninizin verdiği ödev konularını hangi kaynaklardan araştırıyorsunuz? Ödevinizde yararlandığınız kaynakları belirtiyor musunuz? Neden? Açıklayınız.

Konusu Hakkında Soru Sormak İster Misiniz ?
Yorum ve Düşüncelerinizin Bizim İçin Ne Kadar Değerli Olduğunu Biliyor Musunuz ? Destek ve Yorumlarınız için Tıklayınız...
Merve
Öğretmenimizin ödevlerini verdiği zaman ya da herhangi bir araştırma konusu olduğu zaman elbette ki güvendiğim her zaman ziyaret ettiğim ve doğru bildiğim kaynakları muhakkak ziyaret ederek buradan faydalanıyorum. Özellikle ders kitaplarında veya ders notlarında merak ettiklerim araştırmak istediğin tüm konuları Forum sitesinde bulabiliyorum ve burada ziyaret ettiğim tüm konuları doğru başarılı ve açıklayıcı bilgileri ile derslerimi tamamlıyorum verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederiz sizin sayenizde derslerimde başarılı oldum o da ifade etmek isterim güvenilir kaynaklardan biri olan bu siteyi ziyaret ederek elbetteki bir çok güzel notlara ulaşabilirsiniz.
Konuya Bir Cevap Yazın.İsim bölümünü boş bırakabilirsiniz.

Önceki Ders Kitabı Sayfa Cevapları « Bir Sonraki Sayfa Cevapları Konusu »

    • 15 Kayıtlı Üye
    • Son Üye Mine
    error: Content is protected !!