Okulda bayram törenlerine hazırlanırken neler yapıyorsunuz? Anlatınız.


Hayat Bilgisi Öğretmeni

2. Sınıf Hayat Bilgisi Kitabı Okulda bayram törenlerine hazırlanırken neler yapıyorsunuz? Anlatınız. konusunu kısaca ele alacağız. 


“Okulda bayram törenlerine hazırlanırken neler yapıyorsunuz? Anlatınız.” ile ilgili kısa cevabı ;


Cevap :

Okulumuzda bayram hazırlıkları her zaman heyecanlı ve eğlenceli geçer. Bayramlardan önce sınıfımızı temizler ve bayraklar ile süsleriz. Bayramlarda okulumuzu ve sınıfımızı bayrak ve Atatürk resimleri ile donatarak bayramlara hazırlık yaparız. Bayramlar biz öğrenciler için her zaman eğlenceli ve mutluluk sebebi olmuştur. 

Our Score

Ödevini Bulamadıysan ARA

Okulda bayram törenlerine hazırlanırken neler yapıyorsunuz? Anlatınız.

Konusu Hakkında Soru Sormak İster Misiniz ?
Yorum ve Düşüncelerinizin Bizim İçin Ne Kadar Değerli Olduğunu Biliyor Musunuz ? Destek ve Yorumlarınız için Tıklayınız...
Tuğçe
Okulda Bayram töreni yaptığımız zaman öncelikle sıraya diziliriz öğretmenimizin çizmiş olduğu sıraya göre töreni dinleriz bayrak turizm ünün anlam ve önemi İstiklal marşı okunabilir bayrak töreninde her zaman hazır ol bir şekilde sessiz bir şekilde yapılan tuvalete dinlemeliyiz özellikle arkadaşlarımıza öğretmenlerimize saygılı olmak için saygılı olmak için sessiz olmayı bilmeliyiz.  
Tuğçe
Milli bayramlarımızı kutladığımız zaman milli bayramlarımızla ilgili birçok anlam ve düşünceyi ifade eden konuşmalar yaparız bunun yanı sıra sınıfımızda ve okulumuzda her zaman österiler ve Bayramı kutlamak için süslemeler yaparız milli bayram her sefer büyük bir coşkuyla okulumuzda kutlanmaktadır okulumuzda yapılan hazırlıklara örnek vermek istersek sınıfımızı bayraklarla Atatürk'ün resmiyle süslemek İstiklal marşı okumak günün anlam ve önemini okumak gibi etkinlikler yaptığımızı söyleyebilirim.
Konuya Bir Cevap Yazın.İsim bölümünü boş bırakabilirsiniz.

Önceki Ders Kitabı Sayfa Cevapları « Bir Sonraki Sayfa Cevapları Konusu »

    • 16 Kayıtlı Üye
    • Son Üye Mine
    error: Content is protected !!