Okulda kullandığımız kaynaklar nelerdir? Söyleyiniz.


Hayat Bilgisi Öğretmeni

3. Sınıf Hayat Bilgisi Okulda kullandığımız kaynaklar nelerdir? Söyleyiniz. konusu kısaca hakkında bilgileri ele alacağız. 


Cevap :
Okulda kullandığımız kaynaklara örnek vermek gerekirse aydınlanmak için elektrik ısınmak için kalorifer ve yazın sıcaklardan korunmak için klima gibi temizlik için su sabun gibi kaynakları kullandığımızı ifade edebilirim. 

Our Score

Ödevini Bulamadıysan ARA

Okulda kullandığımız kaynaklar nelerdir? Söyleyiniz.

Konusu Hakkında Soru Sormak İster Misiniz ?
Yorum ve Düşüncelerinizin Bizim İçin Ne Kadar Değerli Olduğunu Biliyor Musunuz ? Destek ve Yorumlarınız için Tıklayınız...
Merve
Evimize kullanmış olduğunuz kaynaklara örnek vermek gerekirse elektrik su doğalgaz gibi kaynakları söyleyebiliriz elektrik genellikle aydınlanmak elektronik eşyaları kullanmak amacıyla kullanırız elektrikli hayatımızın her alanında vardır su ise genellikle temizlik yapmak ellerimizi yıkamak pişirmek ve çeşitli temizlik gibi işlerimizi gerçekleştirmek için kullandığımız bir doğal kaynak olarak bilinmektedir doğalgaz ısınmak için kullandığımız bir doğal kaynak olarak bilinir kışın soğuk havadan korunmak ve evinizi ısıtmak için doğalgaz kullanırız.
Konuya Bir Cevap Yazın.İsim bölümünü boş bırakabilirsiniz.

Önceki Ders Kitabı Sayfa Cevapları « Bir Sonraki Sayfa Cevapları Konusu »

    • 15 Kayıtlı Üye
    • Son Üye Mine
    error: Content is protected !!