Ders Notları

Okulumuzda ya da çevremizde atık pillerle ilgili herhangi bir çalışma var mı?

3. Sınıf Fen Bilimleri Okulumuzda ya da çevremizde atık pillerle ilgili herhangi bir çalışma var mı? konusunu kısaca ve uzun ele alacağız.


Okulumuzda ya da çevremizde atık pillerle ilgili herhangi bir çalışma var mı? konusu ile ilgili kısaca bir yazı örneği ;


Cevap:

Okulumuzda ya da çevremizde atık pillerle ilgili geri dönüşüm kutuları konularak geri dönüşümü sağlanan bir çalışma olduğunu ifade edebiliriz.


Okulumuzda ya da çevremizde atık pillerle ilgili herhangi bir çalışma var mı? konusu ile ilgili uzun bir yazı örneği ;


Cevap:

Okulumuzda ya da çevremizde atık pillerle ilgili bir çok çalışma olduğunu ifade edebilirim. Okulumuzda ya da çevremizde atık pillerle ilgili  geri dönüşüm kutuları ve pillerin çevreye verdiği zararlar hakkında afişler yer almaktadır.


 

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Merve dedi ki:

    Okullarımızda marketlerde ve birçok kuruluşta atık pil toplama kutusu görebiliyoruz bunlar elbette ki biraz bitmiş olan pilleri geri dönüşümünü sağlamak amacıyla tasarlanmıştır tasarlanan bu kutuları evinizde veya herhangi bir yerde bitirmiş olduğumuz pilleri çöpe veya doğaya atmak yerine bu gibi kutulara atarak geri dönüşümünü sağlamak için konulmuştur bizler de duyarlı bir insan olarak atıp illerimizi atık pil toplama kutusu atarak çevremizi temiz tutmak ve bilinçli bir vatandaş olmak için elimizden gelen bu desteği yapmalıyız.

Bir cevap yazın

İsim yerine takma isim yazabilir veya hiç isim yazmayabilirsiniz.