Okulunuzda 23 Nisan nasıl kutlanmaktadır? | Forum Sayfa Cevapları

Okulunuzda 23 Nisan nasıl kutlanmaktadır?


Türkçe Öğretmeni

3. Sınıf Türkçe Okulunuzda 23 Nisan nasıl kutlanmaktadır? konusunu kısaca ve uzun ele alacağız.


Okulunuzda 23 Nisan nasıl kutlanmaktadır? konusu ile ilgili kısaca bir yazı örneği ;


Cevap : ülkemizde okulumuza 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Coşku içerisinde kutlandı ifade etmek gerekmektedir. Okulumuzda 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ay yıldızlı bayrağımızın her yere asılması ile çeşitli süslemeler yaparak ve resim şiir kompozisyon yarışmaları ile kutlanmakta çeşitli hediyeler ve etkinlikler yapılarak bütün çocuklar sevindirilmektedir.


Okulunuzda 23 Nisan nasıl kutlanmaktadır? konusu ile ilgili uzun bir yazı örneği ;


Cevap : Dünyada çocuklara armağan edilen ilk çocuk bayramı olarak ifade edilen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı okulumuzda ve ülkemizde Türk bayrakları ile beraber Coşku içerisinde kutlandığı ifade edebiliriz.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı okulumuzda içerisinde düzenlenen etkinliklerle şiir kompozisyon ve resim yarışmalarıyla sınıflarımızın ve Okulumuzun ay yıldızlı bayraklarla ve süslemeler ile beraber Coşku alanına dönmüş çocukların eğlenceli vakit geçirerek mutluluk içerisinde bir bayramını kutlayarak sevinç içerisinde olmaları sağlanmıştır.


 Ödevini Bulamadıysan ARA

Okulunuzda 23 Nisan nasıl kutlanmaktadır?

Konusu Hakkında Soru Sormak İster Misiniz ?
Yorum ve Düşüncelerinizin Bizim İçin Ne Kadar Değerli Olduğunu Biliyor Musunuz ? Destek ve Yorumlarınız için Tıklayınız...
Konuya Bir Cevap Yazın
Önceki Ders Kitabı Sayfa Cevapları « Bir Sonraki Sayfa Cevapları Konusu »

error: Content is protected !!