Okulunuzda ağaç dikimi ile ilgili bir etkinlik planlasanız bunun için neler yapmanız gerekir? | Forum Sayfa Cevapları

Okulunuzda ağaç dikimi ile ilgili bir etkinlik planlasanız bunun için neler yapmanız gerekir?


Türkçe Öğretmeni

3. Sınıf Türkçe Okulunuzda ağaç dikimi ile ilgili bir etkinlik planlasanız bunun için neler yapmanız gerekir? Arkadaşlarınıza anlatınız. konusunu kısaca ve uzun ele alacağız.


Okulunuzda ağaç dikimi ile ilgili bir etkinlik planlasanız bunun için neler yapmanız gerekir? Arkadaşlarınıza anlatınız. konusu ile ilgili kısaca bir yazı örneği ;


Cevap : Okulumuzda Ağaç dikimi ile ilgili bir etkinlik planları saydık Eğer ilk olarak öğretmenimizden ve müdürümüzden izin alarak bu etkinlik için gerekli olan maddi ve idari izinleri almamız gerekmektedir.

İlk olarak Ağaç dikimi ile ilgili okul idaresine Dilekçe yazmamız ve burada maddi kaynak oluşturarak ailemizin ve çevremizde var olan insanların desteğini alarak okulda Ağaç dikimi ile ilgili etkinliği hazır hale getirmeniz gerekmektedir.


Okulunuzda ağaç dikimi ile ilgili bir etkinlik planlasanız bunun için neler yapmanız gerekir? Arkadaşlarınıza anlatınız. konusu ile ilgili uzun bir yazı örneği ;


Cevap : Okulda Ağaç dikimi ile ilgili bir etkinlik yapılması için belli başlı aşamaların yerine getirilmesi gerekmektedir.

Okulda Ağaç dikimi ile ilgili etkinlik yapılmadan önce ilk olarak öğretmenimize fikir sunulmalı ve okul idaresinin Dilekçe ile izin alınarak gerekli altyapının oluşturulması gerekmektedir.

Okul içerisinde ağaç dikimi ile ilgili gerekli izinler alındıktan sonra okuldaki aile birliği anne ve babamız ve çevremiz ve belediyeler tarafından gerekli maddi imkanların oluşturulması ve ağaçların temin edilmesi gerekmektedir.

ardından okul yönetiminin bizleri belirlediği alana ağaçlar dikilmeli ve bu ağaçların sulanması ve bakımı için gerekli ekibin oluşturulması gerekmektedir.


 Ödevini Bulamadıysan ARA

Okulunuzda ağaç dikimi ile ilgili bir etkinlik planlasanız bunun için neler yapmanız gerekir?

Konusu Hakkında Soru Sormak İster Misiniz ?
Yorum ve Düşüncelerinizin Bizim İçin Ne Kadar Değerli Olduğunu Biliyor Musunuz ? Destek ve Yorumlarınız için Tıklayınız...
Konuya Bir Cevap Yazın
Önceki Ders Kitabı Sayfa Cevapları « Bir Sonraki Sayfa Cevapları Konusu »

error: Content is protected !!