Okulunuzda yapılan etkinlikler nelerdir? Yazınız.


Hayat Bilgisi Öğretmeni

3. Sınıf Hayat Bilgisi Kitabı Okulunuzda yapılan etkinlikler nelerdir? Yazınız. konusunu kısaca ele alacağız. 


“Okulunuzda yapılan etkinlikler nelerdir? Yazınız.” ile ilgili kısa cevabı ;


Cevap :

Okulumuzda yapılan etkinlikler; spor yarışmaları, özel tarihi günler için yarışmalar yapılması, kermes düzenlenmesi dur.


“Okulunuzda yapılan etkinlikler nelerdir? Yazınız.” ile ilgili uzun cevabı ;


Cevap :

Okulumuzda satranç, voleybol, futbol ve basketbol gibi spor alanlarında yarışmalar düzenlenmekte ve eğlenceli etkinlikler yapılmaktadır.

Aynı zamanda bu etkinliklerden biri de okulumuzun yararı için yapılmış olan kermeslerdir. Bu kermesler sayesinde okulumuz büyük bir gelir elde eder ve bunu okulumuz için kullanır.

Okulumuzda yapılan bir başka etkinlik ise tarihi günler hakkında şiir, kompozisyon ve resim gibi yapılan yarışmalardır. Bu yarışmalar sonucunda öğrencilere ödüller verilerek teşvik edilir ve günün anlam ve önemi öğrenilmiş olur. 

Our Score

Ödevini Bulamadıysan ARA

Okulunuzda yapılan etkinlikler nelerdir? Yazınız.

Konusu Hakkında Soru Sormak İster Misiniz ?
Yorum ve Düşüncelerinizin Bizim İçin Ne Kadar Değerli Olduğunu Biliyor Musunuz ? Destek ve Yorumlarınız için Tıklayınız...
Tuğçe
Okuduğumuzda yapılan etkinliklere örnek vermek istediğimiz zaman öncelikle okulumuzda genellikle belirli gün ve haftaları ve milli bayramlarda yapılan etkinlikler gökte anlam ve önemi anlatılmaktadır bunun yanı sıra Mustafa Kemal Atatürk'ün öğretmenler gününü öğretmenlere verdiği zamanı kutlamak 10 kasım'ı kutlamak Mustafa Kemal Atatürk'ün yapmış olduğu yenilikleri ve mücadeleleri andığımız milli bayramları kutlamak her zaman okulumuzda yapılan etkinlikler arasında yer aldığını söyleyebiliriz bunun yanı sıra diğer becerilerimize ve birçok yeteneklerimize geliştirebileceğimiz kulüplerde faaliyetler de yapılmaktadır.
Konuya Bir Cevap Yazın.İsim bölümünü boş bırakabilirsiniz.

Önceki Ders Kitabı Sayfa Cevapları « Bir Sonraki Sayfa Cevapları Konusu »

    • 16 Kayıtlı Üye
    • Son Üye Mine
    error: Content is protected !!