Ormanların insanlar için önemini aile büyüklerinizden yardım alarak araştırınız. | Forum Sayfa Cevapları

Ormanların insanlar için önemini aile büyüklerinizden yardım alarak araştırınız.


Türkçe Öğretmeni

2. Sınıf Türkçe Ormanların insanlar için önemini aile büyüklerinizden yardım alarak araştırınız. konusunu kısaca ve uzun ele alacağız.


Ormanların insanlar için önemini aile büyüklerinizden yardım alarak araştırınız. konusu ile ilgili kısaca bir yazı örneği ;


Cevap :  Ormanların insanlar için önemini hayatı bir yerde olduğunu ifade etmek gerekir. Ormanlar bizlerin temiz oksijen kaynağı olmasından dolayı bizlerin hayatını devam etmesi amacıyla var olan en büyük ihtiyaç duyduğumuz bitkiler olarak kabul edilmesi gerekir.


Ormanların insanlar için önemini aile büyüklerinizden yardım alarak araştırınız. konusu ile ilgili uzun bir yazı örneği ;


Cevap : Aile büyüklerinizden Yardım alarak ormanların insanlar için önemini anlatmak gerekirse ormanlar bizlerin akciğeri olmasından dolayı İnsanların temiz oksijen ihtiyacını karşılamakta Ve bizlerin yaşamına katkı sağladığı ifade edilmektedir.

Ayrıca ormanlar bizlerin eşya yapımında ihtiyacımız olan Hammaddeyi karşıladığından dolayı büyük bir önem arz etmektedir.

Yukarıda anlatılan bilgiler ile beraber onların bizim için neden önemli olduğunu anlıyoruz. İşte bu nedenle Bizler sürekli olarak varolan ormanları korumalı ve bu ormanların gelişmesini sağlamamız gerekmektedir.


 Ödevini Bulamadıysan ARA

Ormanların insanlar için önemini aile büyüklerinizden yardım alarak araştırınız.

Konusu Hakkında Soru Sormak İster Misiniz ?
Yorum ve Düşüncelerinizin Bizim İçin Ne Kadar Değerli Olduğunu Biliyor Musunuz ? Destek ve Yorumlarınız için Tıklayınız...
Konuya Bir Cevap Yazın
Önceki Ders Kitabı Sayfa Cevapları « Bir Sonraki Sayfa Cevapları Konusu »

error: Content is protected !!