Örnek davranış ne demektir? Sizce aile içinde bireyler birbirlerine nasıl davranmalı, birbirleriyle ilişkilerinde nelere dikkat etmelidir? | Forum Sayfa Cevapları

Örnek davranış ne demektir? Sizce aile içinde bireyler birbirlerine nasıl davranmalı, birbirleriyle ilişkilerinde nelere dikkat etmelidir?


Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni

5. Sınıf Din Kültürü Örnek davranış ne demektir? Sizce aile içinde bireyler birbirlerine nasıl davranmalı, birbirleriyle ilişkilerinde nelere dikkat etmelidir? konusu kısaca hakkında bilgileri ele alacağız. 


Cevap :

Örnek davranış; İnsanların da uygulaması gereken , doğru kabul edilen hareketlerdir.

Aile içindeki bireyler dışarıda en az yabancı insanlara olduğu kadar saygılı olmalı, sevgilerini belli etmeli, dertlerine ortak olmalı , eleştiri ve hakaret yerine kucak açmalıdır. İş bölümü, sevgi ve saygı içerisinde mutlu ve huzurlu bir aile olacağına inanıyorum. 


Ödevini Bulamadıysan ARA

Örnek davranış ne demektir? Sizce aile içinde bireyler birbirlerine nasıl davranmalı, birbirleriyle ilişkilerinde nelere dikkat etmelidir?

Konusu Hakkında Soru Sormak İster Misiniz ?
Yorum ve Düşüncelerinizin Bizim İçin Ne Kadar Değerli Olduğunu Biliyor Musunuz ? Destek ve Yorumlarınız için Tıklayınız...
Konuya Bir Cevap Yazın.İsim bölümünü boş bırakabilirsiniz.

Önceki Ders Kitabı Sayfa Cevapları « Bir Sonraki Sayfa Cevapları Konusu »

  • 31 Kayıtlı Üye
  • Son Üye Minee
error: Kopya Yasak