Oynadığınız bir oyunla veya katıldığınız bir yarışmayla ilgili anınızı yazın. | Forum Sayfa Cevapları

Oynadığınız bir oyunla veya katıldığınız bir yarışmayla ilgili anınızı yazın.


Türkçe Öğretmeni

3. Sınıf Türkçe Oynadığınız bir oyunla veya katıldığınız bir yarışmayla ilgili anınızı yazın. konusunu kısaca ve uzun ele alacağız.


Oynadığınız bir oyunla veya katıldığınız bir yarışmayla ilgili anınızı yazın. konusu ile ilgili kısaca bir yazı örneği ;


Cevap : 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı şenlikleri ile beraber sınıfımızda başlamıştı sınıfımızı ay yıldızlı bayraklarla donanmış ve çeşitli süslerle sınıfımızı şölen yerine çevirmiş tik öğretmenimiz bizlere 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile ilgili şiir kompozisyon ve resim yarışması olacağını söylemişti eve gittim ve bütün duygularımla güzel bir resim yaptım öğretmenime sundum. Öğretmenim resmimi kompozisyon yarışmasına koyarak derece yaptım ve derece sonunda okul önünde Öğretmenim gururlanarak bana hediyemi verdi.


Oynadığınız bir oyunla veya katıldığınız bir yarışmayla ilgili anınızı yazın. konusu ile ilgili uzun bir yazı örneği ;


Cevap : Peygamber Efendimiz hakkında yapılan Kutlu Doğum Haftası yarışmasında Peygamberimizle ilgili güzel bir şiir yazmış ve yarışmaya katıldım. Bütün duygularımı kullandım bu yarışmada Hz Muhammed sallallahu aleyhi ve sellem ile ilgili güzel şiirim derece yapmış ve ilçede ödül olarak gururlandım. Peygamberimiz Sallallahu aleyhi ve sellem ile ilgili kazanmış oldum ödül hem ailemi hem Sevdikleriniz onurlandırdı.


 Ödevini Bulamadıysan ARA

Oynadığınız bir oyunla veya katıldığınız bir yarışmayla ilgili anınızı yazın.

Konusu Hakkında Soru Sormak İster Misiniz ?
Yorum ve Düşüncelerinizin Bizim İçin Ne Kadar Değerli Olduğunu Biliyor Musunuz ? Destek ve Yorumlarınız için Tıklayınız...
Konuya Bir Cevap Yazın
Önceki Ders Kitabı Sayfa Cevapları « Bir Sonraki Sayfa Cevapları Konusu »

error: Content is protected !!