Oyun oynarken neler hissedersiniz? | Forum Sayfa Cevapları

Oyun oynarken neler hissedersiniz?


Türkçe Öğretmeni

3. Sınıf Türkçe Oyun oynarken neler hissedersiniz? konusunu kısaca ve uzun ele alacağız.


Oyun oynarken neler hissedersiniz? konusu ile ilgili kısaca bir yazı örneği ;


Cevap : Oyun oynarken çok mutlu hissediyorum. Arkadaşlarımla beraber vakit geçirmek ve birşeyler başarmak çok güzel bir duygu. Bazı oyunlarda başarılı olduğum ve yendiğim zaman kendime olan güvenim artar. Oyun oynadığım zaman zamanın nasıl geçtiğini anlamam.


Oyun oynarken neler hissedersiniz? konusu ile ilgili uzun bir yazı örneği ;


Cevap :

Çocukların hem beden hemde ruhsal gelişimi için youn çok önemlidir. Ben oyun oynamayı çok severim. Arkadaşlarımda oyun oynamayı çok severler. Oyun oynadığım zaman saatler çok hızlı akıyor. Ailemle beraber oyun oynadığım zaman onların benle olması beni mutlu ediyor.

Ailemin beni sevdiğini ve değer verdiğini düşünüyorum. Arkadaşlarımla beraber oyun oynadığım zaman yaşıtlarımla anlaşmış ve zaman geçirmiş oluyorum. Oyunu yenersem çok seviniyorum ve daha çok oynamak istiyorum. Kaybettiğim zamanda çok üzülüyorum. Yine de arkadaşlarımla beraber zaman geçirmek güzel bir duygu. Futbol , basketbol, tenis, yakan top gibi oyunlar oynadığımız zaman koşmam hızlanıyor ve kendimi daha çok enerjik hissediyorum. Oyun oynadığım zaman hiç sıkılmıyorum.

Bazı zeka oyunları oynadığımız zaman da aklımı kullanmış oluyorum . Kendimi böyle olunca çok zeki hissediyorum. Bence bütün oyunlar çok güzel . İnsanın oyun oynadıkça oynayası geliyor. Arkadaşlarım olmadığı zaman parkta vakit geçirmekte zevkli oluyor. Parkta çocuklar için yapılmış salıncak, kaydırak gibi aletler var. Orada oynamakta güzel.  Hemde orada farklı arkadaşlarla da oynamış oluyorum. Yine de ailemin yanında olmadan yabancılarla konuşmamaya dikkat ediyorum.


 


Ödevini Bulamadıysan ARA

Oyun oynarken neler hissedersiniz?

Konusu Hakkında Soru Sormak İster Misiniz ?
Yorum ve Düşüncelerinizin Bizim İçin Ne Kadar Değerli Olduğunu Biliyor Musunuz ? Destek ve Yorumlarınız için Tıklayınız...
Konuya Bir Cevap Yazın.İsim bölümünü boş bırakabilirsiniz.
Önceki Ders Kitabı Sayfa Cevapları « Bir Sonraki Sayfa Cevapları Konusu »

  • 14 Kayıtlı Üye
  • Son Üye Mine
error: Kopya Yasak