Ders Notları

Oyun oynarken uymamız gereken kurallar nelerdir?

2. Sınıf Hayat Bilgisi Oyun oynarken uymamız gereken kurallar nelerdir? konusunu kısaca ve uzun ele alacağız.


Oyun oynarken uymamız gereken kurallar nelerdir? konusu ile ilgili kısaca bir yazı örneği ;


Cevap: Oyun oynarken uymamız gereken kurallar vardır Bunlar birbirleri birbirimize iyi davranmalıyız oyunda haksızlık yapmamalıyız hile yapmamalıyız terbiyeli ve argo kullanmamalıyız oyundan kaçmamalıyız.


Oyun oynarken uymamız gereken kurallar nelerdir? konusu ile ilgili uzun bir yazı örneği ;


Cevap: Oynamak Sadece çocuklar değil büyüklerin oynadığı oyunlar vardır Bu oyunlarda kurallar hepsi aynıdır Öncelikle rakibimize iyi davranmalıyız argo cümleler kullanmamalıyız terbiyeli ve nazik olmalıyız hile yapmamalıyız haksızlık yapmamalıyız mızıkçılık Yapıp  oyunu bozma malıyız. Kaybettiğimizde hırçınlaşır karşı tarafa saldırıp kavga çıkarmamalıyız.


 

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Hamdiye dedi ki:

    Oyun oynarken uymamız gereken bazı kurallar bulunabilir.Bu kuralları tam bir şekilde uyumak takım ruhunu güçlendirdiği gibi başa yanında temel yolu olarak bilinir. Oynadığımız oyunlarda takımlarda yapılan birçok çalışmada bulunmak takımda ve takım içinde bulunan belli başlı kurallara uymak ve zamanında antrenmanlara katılmak takım için düzenli ve düzgün çalışmak takım içi başarıyı ve zaferi kazandıracaktır. Ayrıca bulunduğumuz takımda sevdiğimiz bir spor dalını yapmış olmamız gerekir. Çünkü bir sporcu sevdiği sporu yaptığı zaman daha başarılı b daha aktif olur

Bir cevap yazın

İsim yerine takma isim yazabilir veya hiç isim yazmayabilirsiniz.