Ders Notları

Palyaço gördüğünüzde neler hissediyorsunuz? Palyaçoları komik buluyor musunuz? Neden?

3. Sınıf Türkçe Palyaço gördüğünüzde neler hissediyorsunuz? Palyaçoları komik buluyor musunuz? Neden? konusunu kısaca ve uzun ele alacağız.


Palyaço gördüğünüzde neler hissediyorsunuz? Palyaçoları komik buluyor musunuz? Neden? konusu ile ilgili kısaca bir yazı örneği ;


Cevap:

Palyaço gördüğümde sürekli olarak mutlu olurum. Palyaçoları komik buluyorum. Çünkü bizleri eğlendirmek için güzel kıyafetler Giyer kırmızı burun takar ve sürekli olarak güzel sözler ve komik sözler söyleyerek hayatımızı güzelleştirirler.


Palyaço gördüğünüzde neler hissediyorsunuz? Palyaçoları komik buluyor musunuz? Neden? konusu ile ilgili uzun bir yazı örneği ;


Cevap:

Palyaçoları gördüğümde çok mutlu olur ve sevinirim. Palyaçoları komik bulmamı Temel sebebinde komik bir yüz boyaması yapmaları kırmızı bir burun takmaları eğlenceli hareketler yapmaları ve bizleri güldürmek için ellerinden gelen herşeyi yapmaları onları sevmemiz için en temel neden olarak söyleyebiliriz.


 

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Merve dedi ki:

    Palyaço duyduğumuz zaman çok sevilen ve eğleniriz. Palyaçolar özel günlerimizde parklarda lunaparklarda veya eğlence yerlerinde gördüğümüz renkli eğlenceli şakalar yapan insanlardır. Palyaçolar renkli kıyafetleri ile balon süslemeleri ile çeşitli maniler ve söylemleri ile bize eğlendirerek güldürürler. Palyaçolar her zaman güldürücü ve neşelendirici hareketleri vardır.

Bir cevap yazın

İsim yerine takma isim yazabilir veya hiç isim yazmayabilirsiniz.