Ders Notları

Palyaço, insanları güldürmek için neler yapar?

3. Sınıf Türkçe Palyaço, insanları güldürmek için neler yapar? konusunu kısaca ve uzun ele alacağız.


Palyaço, insanları güldürmek için neler yapar? konusu ile ilgili kısaca bir yazı örneği ;


Cevap:

Palyaçolar İnsanları güldürmek için renkli elbiseler Giyer üzerini boyar kırmızı burun takar ve çeşitli sanat hareketleri ile beraber ve bizler için riskli hareketler yaparak bizlerin gülmesini sağlayan çok güzel sanatçı kişiler olduğunu söyleyebiliriz.


Palyaço, insanları güldürmek için neler yapar? konusu ile ilgili uzun bir yazı örneği ;


Cevap:

Palyaço İnsanları güldürmek için elinden gelen herşeyi yapan sanatçı ve karakterli kişiler olduğunu ifade etmek doğru olacaktır.

Genel olarak doğum günlerinde eğlencelerde sünnet düğünlerinde ve birçok etkinlikte bir araya gelmiş olduğumuz palyaçolar bizleri güldürebilmek için güzel bir yüz maskesi güzel kıyafetler rengarenk kıyafetler kırmızı bir burun takarak çeşitli akrobatik hareketler yaparak bizleri güldürmek için birçok eğlenceli sözler söylemeleri bizleri güldürmenin temelini oluşturmaktadır.


 

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Merve dedi ki:

    Palyaço da insanları güldürmek için çeşitli renkli kıyafetler giyer yüzlerini boyayarak mesajlarına çeşitli peruklar oyarak komik hale geldikleri ve çocukları güldükleri bilinir. Palyaçolar genellikle alışveriş merkezlerinde çocukların toplu bulundukları parklarda ve doğum günlerinde karşılaştığımız eğlenceli insanlardır. Palyaçoların yapmış olduğun hareketlerle arkadaşlarımızla birlikte gider ve eğleniriz. Ayrıca palyaçolar çiçekli akrobatik hareketler yapar balon şişirme çeşitli oyuncaklar ve hayvanlar ve oynayarak da bizi eğlendirir ler

Bir cevap yazın

İsim yerine takma isim yazabilir veya hiç isim yazmayabilirsiniz.