Peki, aydınlatma araçlarının yaşamımızdaki önemi ne olabilir? | Forum Sayfa Cevapları

Peki, aydınlatma araçlarının yaşamımızdaki önemi ne olabilir?


Fen Bilimleri Öğretmeni

4. Sınıf Fen Bilimleri Peki, aydınlatma araçlarının yaşamımızdaki önemi ne olabilir? konusunu kısaca ve uzun ele alacağız.


Peki, aydınlatma araçlarının yaşamımızdaki önemi ne olabilir? konusu ile ilgili kısaca bir yazı örneği ;


Cevap : Aydınlatma araçları günümüz de önemli bir yeri olan araçlardır. Evlerimizde, parklarda, bahçelerde, sokaklarda vb. yerler de aydınlatma araçları büyük işimize yaramaktadır. Karanlık olduğu zaman şimdi kullandığımız ampul, floresan lamba çok yardımcı olmaktadır. Bundan dolayı aydınlatma araçlarının hayatımız da önemli yerleri vardır.


Peki, aydınlatma araçlarının yaşamımızdaki önemi ne olabilir? konusu ile ilgili uzun bir yazı örneği ;


Cevap : Günümüz de teknolojinin gelişimi ile aydınlatma araçları da gelişmiştir. Karanlıkta bu araçların önemli bir yeri vardır. Evlerde, okullarda, parklarda, sokaklarda, bahçelerde vb. yerlerde bu araçları etrafımızı aydınlatmak için kullanırız. Bunların olmadığını düşünürsek hayatımız zor bir hal alacaktır. Eski zamanlarda ki gibi ateş, gaz lambası, meşale gibi araçları kullanmak zorunda kalacaktır. Bunlar da etrafımızı iyi bir şekilde aydınlatmayacaktı. Şimdiki kullandığımız aydınlatma araçları iyi bir şekilde çevremizi görmemize yarar. Bundan dolayı hayatımız da önemli yerleri vardır.


 


Ödevini Bulamadıysan ARA

Peki, aydınlatma araçlarının yaşamımızdaki önemi ne olabilir?

Konusu Hakkında Soru Sormak İster Misiniz ?
Yorum ve Düşüncelerinizin Bizim İçin Ne Kadar Değerli Olduğunu Biliyor Musunuz ? Destek ve Yorumlarınız için Tıklayınız...
Konuya Bir Cevap Yazın.İsim bölümünü boş bırakabilirsiniz.
Önceki Ders Kitabı Sayfa Cevapları « Bir Sonraki Sayfa Cevapları Konusu »

  • 14 Kayıtlı Üye
  • Son Üye Mine
error: Kopya Yasak