Ders Notları

Piknik yapmaya gittiğiniz bir gün yaşadıklarınızı ve çevrenizde gördüklerinizi yazınız.

3. Sınıf Türkçe Piknik yapmaya gittiğiniz bir gün yaşadıklarınızı ve çevrenizde gördüklerinizi yazınız. konusu kısaca hakkında bilgileri ele alacağız. 


Cevap :
Ailenle beraber piknik yapmaya gittiğimiz gün de çeviride yemyeşil çam ağaçları birçok böcek kelebekler görmüştük. Zaman içerisinde ağaçların arasında bize bakan ufak bir tane vahşi hayvan gördük yapmış olduğumuz yemekten ona ikram ederek yavru vahşi hayvanı doyurdu ve bu anımızı ailecek hiçbir zaman unutmadık. 

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Piknik yaptığımız zaman çevrenizde ağaçlar yeşillikler akarsular ve doğal bir çevre görürüz piknik yaptığımız zaman sevdiklerinizle güzel bir şekilde zaman geçiririz piknik yaptıktan sonra elbetteki piknik yaptığımız bölgeyi temiz özenli ve dikkatli bir şekilde bırakmalıyız. Bazen piknik yapmaya gittiğimiz zaman piknik bölgelerinden kirli çöplü olduğunu görebiliriz bu bizi üzer çünkü doğal çevrelerin bu şekilde kilitlenmesi kelebekteki oldukça etkilemektedir her zaman doğal çevremizi temiz özenli ve dikkatli bir şekilde kullanmaya dikkat etmeliyiz.

Bir cevap yazın

İsim yerine takma isim yazabilir veya hiç isim yazmayabilirsiniz.