Sebze ve meyvelerin yetiştirilmesi konusundaki düşüncelerinizi açıklayınız. | Forum Sayfa Cevapları

Sebze ve meyvelerin yetiştirilmesi konusundaki düşüncelerinizi açıklayınız.


Türkçe Öğretmeni

2. Sınıf Türkçe Sebze ve meyvelerin yetiştirilmesi konusundaki düşüncelerinizi açıklayınız. konusunu kısaca ve uzun ele alacağız.


Sebze ve meyvelerin yetiştirilmesi konusundaki düşüncelerinizi açıklayınız. konusu ile ilgili kısaca bir yazı örneği ;


Cevap : Sebze ve meyvelerin yetiştirilmesi konusunda sürekli olarak insanların zararlı maddelerden uzak durması organik olarak toprağın ihtiyaç duyduğu maddelerin sağlanmasıyla sağlıklı sebze ve meyvelerin yetiştirilmesi gerektiğini düşünüyorum.


Sebze ve meyvelerin yetiştirilmesi konusundaki düşüncelerinizi açıklayınız. konusu ile ilgili uzun bir yazı örneği ;


Cevap : Sağlıklı beslenmek amacıyla sebze ve meyvelerin yetiştirilme koşulları bizlerin sürekli olarak beslendiğimiz bu ürünlerin sağlıklı olarak yetişmesi amacıyla zirai maddelerden uzak olan ve yapısal değişikliklere neden olan maddelerin kullanılmaması gerekmektedir.

Sebze ve meyvelerin yetiştirilmesinde doğal yolların kullanılması ve insanlara zarar verecek olan maddelerden uzak durulması gerekmektedir.

Ayrıca bizlerin sağlığı için çok büyük bir öneme sahip olan sebze ve meyveler DNA yapısının değiştirilmeden organik olarak yetiştirilmesi bizlerin gelişimini olumlu yönde etkileyecektir. Aksi takdirde ise bizlerin zihinsel ve bedensel yapısına çok büyük bir zarar vereceğini ifade edebiliriz.


 Ödevini Bulamadıysan ARA

Sebze ve meyvelerin yetiştirilmesi konusundaki düşüncelerinizi açıklayınız.

Konusu Hakkında Soru Sormak İster Misiniz ?
Yorum ve Düşüncelerinizin Bizim İçin Ne Kadar Değerli Olduğunu Biliyor Musunuz ? Destek ve Yorumlarınız için Tıklayınız...
Konuya Bir Cevap Yazın
Önceki Ders Kitabı Sayfa Cevapları « Bir Sonraki Sayfa Cevapları Konusu »

error: Content is protected !!