Sigara ve alkolün sağlığa zararlı ya da olumsuz etkilerini gazete, dergi, genel ağ gibi değişik kaynaklardan araştıralım. | Forum Sayfa Cevapları

Sigara ve alkolün sağlığa zararlı ya da olumsuz etkilerini gazete, dergi, genel ağ gibi değişik kaynaklardan araştıralım.


Fen Bilimleri Öğretmeni

4. Sınıf Fen Bilimleri Sigara ve alkolün sağlığa zararlı ya da olumsuz etkilerini gazete, dergi, genel ağ gibi değişik kaynaklardan araştıralım. konusu kısaca hakkında bilgileri ele alacağız. 


Cevap :

Kalp sağlığını tehdit eden 5 alışkanlık

Sigara ve alkol tüketimi gibi faktörler kalp sağlığınızın korunmasında büyük rol oynar. Yaşam tarzıyla ilgili bu sorunlar, kalp üzerindeki baskıyı artırabilir ve kaygıyı tetikleyerek bağışıklığın azalmasına ve LDL düzeylerinde artışa neden olabilir. Sigara ve alkolün ayrıca, zamanla damar tıkanıklığına neden olduğu ortaya konmuştur. Damara tıkanıklarına bağlı olarak ani kalp krizleri genç yaşta bireylerde sıkça görülmektedir. 


Ödevini Bulamadıysan ARA

Sigara ve alkolün sağlığa zararlı ya da olumsuz etkilerini gazete, dergi, genel ağ gibi değişik kaynaklardan araştıralım.

Konusu Hakkında Soru Sormak İster Misiniz ?
Yorum ve Düşüncelerinizin Bizim İçin Ne Kadar Değerli Olduğunu Biliyor Musunuz ? Destek ve Yorumlarınız için Tıklayınız...
Konuya Bir Cevap Yazın.İsim bölümünü boş bırakabilirsiniz.

Önceki Ders Kitabı Sayfa Cevapları « Bir Sonraki Sayfa Cevapları Konusu »

  • 31 Kayıtlı Üye
  • Son Üye Minee
error: Kopya Yasak