Sınıfta veya okulda yapılan etkinliklere grup arkadaşlarımızla katılacağımızı düşünelim. Neler yapmamız gerekir?


Hayat Bilgisi Öğretmeni

2. Sınıf Hayat Bilgisi Kitabı Sınıfta veya okulda yapılan etkinliklere grup arkadaşlarımızla katılacağımızı düşünelim. Neler yapmamız gerekir? konusunu kısaca ele alacağız. 


“xxxxx” ile ilgili kısa cevabı ;


Cevap :

Öncelikle bu tür etkinliklerde her zaman görev paylaşımı yapmalıyız. Grup çalışmalarında her zaman birlikte kararlar almalı ve etkinliği verimli şekilde gerçekleştirmeliyiz. Grup şeklinde gerçekleştirilen etkinliklerde aramızda bilgi alışverişine önem vermeli ve görev paylaşımını arkadaşlarımızın özelliklerine göre vermeliyiz. 

Our Score

Ödevini Bulamadıysan ARA

Sınıfta veya okulda yapılan etkinliklere grup arkadaşlarımızla katılacağımızı düşünelim. Neler yapmamız gerekir?

Konusu Hakkında Soru Sormak İster Misiniz ?
Yorum ve Düşüncelerinizin Bizim İçin Ne Kadar Değerli Olduğunu Biliyor Musunuz ? Destek ve Yorumlarınız için Tıklayınız...
Tuğçe
Sınıfta veya okulda arkadaşlarımızla grup halinde bir çalışma yaptığımız zaman öncelikle grupta alınacak kararlar ve çalışmaların düzgün bir şekilde üretilmesi için bir plan uygulanması gerekmektedir bu plan çerçevesinde insanlar her zaman grup halinde çalışmanın derinde olduğunu söylerler grup halinde çalıştığımız zaman birbirini sözlerine dikkat etmeliyiz birbirimize her zaman saygılı olmalıyız yapacağımız çalışmanın başarılı bir şekilde bitmesi için birlikte hareket etmeye Özen gösterin.
Tuğçe
Okulumuzda ve sınıfımızda yapılan milli bayram etkinliklerini belirli günler ve haftaların yapılmış olan törenlerde örnek vermek gerekirsek öncelikle milli bayramlarımız olan 23 Nisan ulusal egemenlik ve çocuk Bayramı 30 Ağustos Zafer Bayramı 19 Mayıs gençlik ve Spor Bayramı 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı gibi bayramları kutlamaktayız bunun yanı sıra önemli günlerden biri olan 10 kasım'ı Atatürk'ü anlarız 24 Kasım'da öğretmenlerimizi gününü kutluyoruz bugünlerde törenler yaparız ve hazırlıklar yaparız.
Konuya Bir Cevap Yazın.İsim bölümünü boş bırakabilirsiniz.

Önceki Ders Kitabı Sayfa Cevapları « Bir Sonraki Sayfa Cevapları Konusu »

    • 16 Kayıtlı Üye
    • Son Üye Mine
    error: Content is protected !!