Siz bir gününüzü nasıl değerlendirdiğinizi aşağıdaki yazma alanına yazınız. | Forum Sayfa Cevapları

Siz bir gününüzü nasıl değerlendirdiğinizi aşağıdaki yazma alanına yazınız.


Türkçe Öğretmeni

2. Sınıf Türkçe Siz bir gününüzü nasıl değerlendirdiğinizi aşağıdaki yazma alanına yazınız. konusunu kısaca ve uzun ele alacağız.


Siz bir gününüzü nasıl değerlendirdiğinizi aşağıdaki yazma alanına yazınız. konusu ile ilgili kısaca bir yazı örneği ;


Cevap : Genel olarak bir günümü sabah kalkarak okula gider. Okulda derslerimi gördükten sonra eve gelerek 30 dakika dinlenir. Yemeğimi yerim ardından. Okulda istemiş olduğum dersleri tekrar ederek bana verilmiş olan Ödevlerimi yapar. 1 saat kendime oyun zamanı ayırdıktan sonra okumamı yapar. Ve akşam yemeğini yerim Akşam yemeğinden sonra. Ailemle beraber zaman geçirir. Çantamı hazırlar ve yarın okul için hazır bir halde yatağıma geçtikten sonra uyurum.


Siz bir gününüzü nasıl değerlendirdiğinizi aşağıdaki yazma alanına yazınız. konusu ile ilgili uzun bir yazı örneği ;


Cevap : Bir günümü okul açık olduğu zaman sabah uyanarak kahvaltımı yapar üstümü giyinir. Ve okula giderim. Okulda dersleri gördükten sonra okuldan çıkar. Ve eve gelerek belli bir süre dinlendikten sonra yemeğimi yerim. Yemeğimi yedikten sonra okulda verilmiş olan ödevleri yapar. Okulda istemiş olduğum derslerin tekrarını yaptıktan sonra. Ailemle beraber vakit geçirir ve kitap okurum. Kitap okumam bitirdikten sonra çantamı hazırlar ve yarın var olan derslere göre ders programı ders kitaplarını araç ve gereçlerini çantama yerleştiririm ardından belli bir süre televizyon izledikten sonra yatağıma geçerek uyurum.

Hafta sonları bir günümü ise genel olarak biraz daha fazla uyuyarak geçirir. Uyandıktan sonra kendime 2-3 saat oyun zamanı ayırır. Ardından 2-3 saat kitabımı okuduktan sonra ailemle beraber vakit geçirir. Televizyon izlerim. Tam olarak kendimi dinlenmiş hissettikten sonra Genel olarak haftanın var olan derslerini tekrarını yapar. Bana verilmiş olan ödevlerimi yaparak hafta içi varolan ders dökümü azaltırım. En sonunda Akşam yemeğini yedikten sonra ailemle beraber vakit geçirir ve tekrar uyuyorum.


 Ödevini Bulamadıysan ARA

Siz bir gününüzü nasıl değerlendirdiğinizi aşağıdaki yazma alanına yazınız.

Konusu Hakkında Soru Sormak İster Misiniz ?
Yorum ve Düşüncelerinizin Bizim İçin Ne Kadar Değerli Olduğunu Biliyor Musunuz ? Destek ve Yorumlarınız için Tıklayınız...
Konuya Bir Cevap Yazın
Önceki Ders Kitabı Sayfa Cevapları « Bir Sonraki Sayfa Cevapları Konusu »

error: Content is protected !!