Siz de bir konu belirleyerek konuya ait tekzip metni örneği yazınız. | Forum Sayfa Cevapları

Siz de bir konu belirleyerek konuya ait tekzip metni örneği yazınız.


Sosyal Bilgiler Öğretmeni

7. Sınıf Sosyal Bilgiler Siz de bir konu belirleyerek konuya ait tekzip metni örneği yazınız. konusunu kısaca ve uzun ele alacağız.


Siz de bir konu belirleyerek konuya ait tekzip metni örneği yazınız. konusu ile ilgili kısaca bir yazı örneği ;


Cevap :

Günümüzde var olan Covid-19 korona virüs korunması ve maske takımı hakkında Türk toplumunda umursamaz bir yapı içerisinde yer aldığını ifade edebiliriz. Toplumun normal bir yaşama döne bilmesi için Covid-19 korona virüse karşı sosyal mesafe, maske ve temizliğe büyük bir önem arz etmektedir.

Ancak gel gelelim ki Covid-19 korona virüs karşı alınacak önlemlere uyulmaması bir çok kişinin işsiz kalması ve zarar görmesi ve ölmesine neden olmaktadır. Türk milleti olarak dayanışma ve yardımlaşma içerisinde olarak bu virüsü yenmemiz gerekir.


Siz de bir konu belirleyerek konuya ait tekzip metni örneği yazınız. konusu ile ilgili uzun bir yazı örneği ;


Cevap :

Günümüzün sorunlarından bir tanesi kadına şiddet olarak bilinmesi gerekmektedir. Allah’ın c.c. bizlere emati olan kadınlar sürekli olarak sözlü veya fiziksel olarak şiddete maruz kalmakta bir çok aile yapısına zarar verilmektedir.

Peki, Neden bu kim neden bu öfke ? bilinmez. Kadınların el üstünde tutulması, onların sevilmesi için Yüce Allah .c.c. bizlere emati olması yeterli değil mi ?

Elbette yeterlidir. İşte bu doğrultuda yaşayarak güçlü bir aile yapısı kurmamız ve güçlü ailelerle güçlü bir millet, güçlü bir milletle güçlü bir devletin temelleri kurulması için bilinçlendirmeler yapılarak denetlenmesi gerekmektedir.


 


Ödevini Bulamadıysan ARA

Siz de bir konu belirleyerek konuya ait tekzip metni örneği yazınız.

Konusu Hakkında Soru Sormak İster Misiniz ?
Yorum ve Düşüncelerinizin Bizim İçin Ne Kadar Değerli Olduğunu Biliyor Musunuz ? Destek ve Yorumlarınız için Tıklayınız...
Konuya Bir Cevap Yazın.İsim bölümünü boş bırakabilirsiniz.
Önceki Ders Kitabı Sayfa Cevapları « Bir Sonraki Sayfa Cevapları Konusu »

  • 14 Kayıtlı Üye
  • Son Üye Mine
error: Kopya Yasak